Всі ми любимо експериментувати і пробувати нові засоби для догляду за волоссям. Але часто ми купуємо дуже марні товари, піддаючись впливу маркетингу. Щоб такого не сталося, ми поговорили з Олександром Ніколенком – експертом у темі волосся та провідним колористом в одній із мережі б’юті салонів столиці.
Зараз дуже популярна натуральна косметика, і я не маю нічого проти. Але натуральність поняття дуже розмите та нечітке. Давайте розберемося раз і назавжди. Саморобні маски для шкіри голови та волосся: гірчичні, коньячні, перцеві, маски з реп’яховим маслом, олії «власного віджиму» лляна, конопляна і т.д. – все це небезпечно.
Гірчичні, перцеві та коньячні маски у неправильній пропорції змішування можуть зробити опіки на шкірі голови, порушити її гідроліпідний баланс.
А кокосова олія, наприклад (якщо вона не гідролізована), може обважнити ваше волосся, що призведе до збільшення ламкості. Професіонали у цій сфері десятиліттями навчаються та розробляють формули, щоб косметика приносила користь, а не шкоду. Не потрібно використовувати рецепти з б’юті-форумів та поради подруг. Зараз величезна кількість збалансованої та професійної косметики на будь-який смак та гаманець.
Немає нічого поганого в косметиці з мас-маркету. Але треба розуміти одну річ: побутова косметика має мінімальну концентрацію корисних речовин. Тим паче, у нас у країні. На мій великий жаль, у складі цих продуктів дуже часто можна знайти не дуже якісні компоненти: водонерозчинні силікони, агресивні сульфати, консерванти низької якості. Якщо ви хочете шикарне волосся, яким будете пишатися, використовуйте професійний догляд. Він більш якісний та безпечний. До того ж, упаковки економічніші, хоча початкова ціна вища, ніж у косметики з мас-маркету.
Перш ніж підбирати догляд, добре подумайте, що купувати і наносити на своє волосся, адже воно – прикраса кожної дівчини.
Читайте також: П’ЯНИЙ ОМУТ : 5 АРОМАТІВ З НОТОЙ ГАРДЕНІЇ