Edit page title Mancera Cosmic Pepper та Mancera Red Tobacco Intense: парфумерні новинки квітня
Edit meta description Mancera Cosmic Pepper та Mancera Red Tobacco Intense: парфумерні новинки квітня - Marie Claire Україна

Close edit interface

Mancera Cosmic Pepper та Mancera Red Tobacco Intense: парфумерні новинки квітня

Cosmic Pepper  та Red Tobacco Intense – це нові аромати від французького бренду нішевої парфюмерії Mancera, який відомий своєю розкішшю та неймовірно ретельним підбором інгридієнтів для кожної композиції. Якщо Mancera Cosmic Pepper втілює в собі силу та енергію космічних просторів. Для сміливих та впевнених у собі особистостей, які хочуть виділятися з натовпу. То Mancera Red Tobacco Intense — це більш насичена версія відомої ольфакторної композиції, що підкорила своїм звучанням багатьох поціновувачів вишуканої парфумерії.

Mancera Cosmic Pepper та Mancera Red Tobacco Intense: парфумерні новинки квітня-Фото 1

Назва нового аромату Mancera Cosmic Pepper транслює його виразний та динамічний характер. 

Піраміда аромату приносить насолоду. Верхні ноти передають тональність солодкого танжерину та духмяного рожевого перцю, шавлії з лимонним соком.

Mancera Cosmic Pepper та Mancera Red Tobacco Intense: парфумерні новинки квітня-Фото 2

В серці аромату – гірчинка чорного перцю, зміксованого з червоною дамаською трояндою та димом удового дерева. Базові ноти – це обійма амбри та дубового моху, пряного лабданума, чорних тропічних бобів та білого мускусу.

Традиційним лишається стиль флакона – елегантний та мінімалістичний.

Mancera Red Tobacco Intense — це ексклюзивний і унікальний аромат, який не залишить вас байдужими. Він ідеально підходить для особливих випадків або просто для того, щоб підкреслити свою індивідуальність.

Mancera Cosmic Pepper та Mancera Red Tobacco Intense: парфумерні новинки квітня-Фото 3

Багатогранне парфумерне видання унісекс належить до групи деревних пряних. Початкові акорди огортають солодко-пряним теплом груші, кориці, ладану, уда, мускатного горіха та шафрану. Ноти серця створюють неймовірну атмосферу завдяки відтінкам жасмину, ветиверу і пачулів в інтенсивному обрамленні тютюну та шкіри. База захоплює неординарними мотивами у виконанні мускусу, сандалу, сірої амбри, гваяка і ванілі.

Mancera Cosmic Pepper та Mancera Red Tobacco Intense: парфумерні новинки квітня-Фото 4

Ця бездоганна композиція чудово підкреслює унікальність характеру свого власника. Для створення аромату використовувалися найякісніші інгредієнти, привезені з усього світу. Аромат створений парфумером Альберто Моріласом.

 

Читайте також: МОДЕЛЬ АМЕЛІЯ ГРЕЙ — НОВЕ ОБЛИЧЧЯ АРОМАТУ BYREDO MOJAVE GHOST

Статті на тему