UA
  RU

  Справа в попі: чому не виходить накачати сідниці

  Як накачати "п'яту точку"? Ми вирішили розібратися в цьому питанні та знайти причини, чому так складно прокачати сідниці.
  
  як накачати сідниці

  Ви поставили собі за мету стати володаркою накачаної попи, яка буде захоплювати всіх оточуючих. Але скільки б не ходили в зал і не вивчали вдома відеоролики з тренуваннями з нарощування м'язів сідниць, до мети ви так і не наблизилися. Ми вирішили розібратися в чому, власне, справа та як зробити тренування ефективними.


  1. У вас синдром «сплячих сідниць»

  Так, такий синдром існує і він є досить поширеним. Спостерігається цей синдром у офісних робітниць, які постійно перебувають у сидячому положенні і рідко розминаються, а це призводить до того, що м'язи сідниць атрофуються. Саме через нього під час випадів та присідань у цієї категорії людей часто «гуляє» таз у різні боки, а коліно переміщується усередину.

  Читайте також: ВСЯ ПРАВДА ПРО САЙКЛ-ТРЕНУВАННЯ


  Через це, коли ви тренуєтеся з обтяжувачем, навантаження припадає не на сідниці, а інші м'язи, які не потрібно прокачувати. Що робити у такому разі? Почніть із ізольованих вправ, коли задіяні тільки кульшові м'язи. Почніть зі статичного режиму (напружуємо м'язи на кілька секунд, доки не з'явиться печіння), а потім стартує статодинаміка (у повільному темпі та невеликій амплітуді, із зупинкою на піку). Згодом можна перейти до динамічних навантажень з обтяжувачем.

  як накачати сідниці

  2. Неправильна техніка

  Регулярно займаючись у залі, ви можете зіткнутися із проблемою, коли неправильно виконуєте ті чи інші вправи. Це може призвести до того, що ви знову-таки накачати «непотрібні» м'язи, а сідниці так і будуть млявими. 


  Дотримуйтесь основного правила «краще менше та краще». Найоптимальніше почне займатися з тренером, щоб він міг побачити, які помилки ви робите і що робите не так. Коли базові рухи будуть відточені, ви зможете надалі контролювати і побачити позитивний результат.

  Справа в попі: чому не вдається накачати сідниці-фото 3

  3. Тренування стали однотипними

  Коли ви постійно робите ті самі вправи протягом тривалого часу, ваші м'язи звикають до такого навантаження і перестають рости.   Для того щоб змінити цю ситуацію, намагайтеся періодично змінювати фізичне навантаження, вагу обтяження та вправи. Такі зміни допоможуть вам тримати м'язи у постійному тонусі і незабаром ви побачите бажаний результат.

  Читайте також: 9 ПРИЧИН, ЧОМУ ТРЕНУВАННЯ НЕ ПРИНОСЯТЬ БАЖАНОГО РЕЗУЛЬТАТУ


  Сподіваємося, що до літа ви зможете похвалитися пружними сідницями, якщо дотримуватиметеся цих правил.

  Статті на тему