UA
RU

Макіяж з вусами: Doja Cat знову вразила своїм чином

Редагувати переклад

Doja Cat стає головною героїнею бьюті-хроніки та улюбленицею streetstyle-фотографів у Парижі.

Співачка вразила публіку вже першого дня Тижня високої моди у Парижі. На шоу Schiaparelli Весна-Літо 2023 вона з'явилася в червоному вбранні від дизайнера Даніела Розберрі і з червоним макіяжем. Лицо, голова та всі відкриті частини тіла були покриті червоною фарбою та декоровані червоними кристалами Swarovski.

Макіяж з вусами Doja Cat

На показ кутюрної колекції Viktor&Rolf Doja Cat прийшла у зовсім іншому образі — у брючному костюмі, з вусами та бородою. Минулого разу співачку критикували за відсутність вій, тому зараз вона наголосила саме на цьому — наклеїла штучні вії на брови, підборіддя та над верхньою губою.  

Макіяж з вусами Doja Cat

Макіяж здається простим, але тільки на перший погляд. Раптом ви захочете його повторити, то вам треба буде ретельно попрацювати над тоном: сховати справжні брови, замаскувати недоліки, нанести основу, зробити корекцію. А ще профарбувати губи, бо вони — єдиний кольоровий акцент в цьому образі. Для макіяжу знадобиться не так мало косметики. Ваш мінімум: база, коректор, консілер, тон, скульптор, рум’яна, пудра, туш, олівець для губ, помада, три пари накладних вій та спеціальний клей.  

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Viktor&Rolf

Читайте також: ГЕНДЕР У ДЕТАЛЯХ: МІФ ПРО КРАСУ І ЙОГО ЦІНА