UA
RU

Інша зміна: 4 екологічні засоби жіночої гігієни

Кошти жіночої гігієни постійно еволюціонують, і зараз цей процес набув нових напрямків. Тепер орієнтирами служать не лише зручність, а й безпека для здоров'я, низька собівартість та екологічність. Про найдієвіших з них докладніше.
Інша зміна: 4 екологічні засоби жіночої гігієни-Фото 1

Менструальні чаші

Останнім часом все більшої популярності набувають менструальні чаші, або капи. На відміну від тампонів, вони не можуть викликати СТШ (синдром токсичного шоку)а одна чаша при дбайливому використанні може бути в ході більше 10 років.

Читайте також: ЧОМУ ВАРТО ПЕРЕЙТИ НА МЕНСТРУАЛЬНІ ЧАШІ ЗАМІСТЬ ІНШИХ ЗАСОБІВ ГІГІЄНИ

Тканинні прокладки

Іншою популярною альтернативою звичним засобам гігієни є тканинні прокладки. Мало того, що ви допомагаєте планеті (в одноразових прокладках використовується, крім усього іншого, пластик, що розкладається сотні років), так ще й заощаджуйте. Засоби особистої гігієни із тканини можна використовувати багато разів. Нехай вони й коштують дорожче, зате служитимуть вам роки. 

Інша зміна: 4 екологічні засоби жіночої гігієни-Фото 2

Тампони з морської губки

Зручним варіантом для полегшення життя під час місячних можуть стати тампони з морської губки. Вони більш екологічні, ніж звичайні, але при цьому, за словами жінок, які їх використовували, значно комфортніші.

Читайте також: 5 ЧИННИКІВ, ЩО ВПЛИВАЮТЬ НА ЗДОРОВ'Я ВОГЛИНИ

Нижня білизна

Створили та нижнє білизна для менструації. Деякі моделі можна використовувати як самостійний засіб гігієни, але більшість із них все ж таки покликані убезпечити від протікання тампона.

[product_gallery id=596265]

Статті на тему