UA
RU

Дуа Ліпа — новий амбасадор з макіяжу YSL Beauty

Редагувати переклад

Дуа Ліпа стала новим глобальним амбасадором YSL Beauty. Співачка представлятиме макіяж французького Модного дому. 

Дуа Ліпа амбасадор YSL Beauty

Дуа Ліпа стала новим глобальним makeup-амбасадором YSL Beauty. Співачка вже не перший рік співпрацює з YSL Beauty. З 2019-го вона представляє аромати Libre, а тепер ще й рекламуватиме макіяж французького Модного дому. 

«Для мене аромати та макіяж — це ще одна форма самовираження. Це — спосіб дослідити свою грайливість, креативність та індивідуальність. Я дуже рада бути частиною цієї подорожі як член сім’ї YSL Beauty», — радіє новому призначенню співачка.

Дуа Ліпа амбасадор YSL Beauty

Самовираження — одна із головних цінностей YSL Beauty. У компанії вважають, що ніхто не вплинув на молоде покоління більше, ніж Дуа Ліпа.

«Дуа Ліпа привносить електризуючу енергію в наш бренд. Вона надихає жінок не просто носити макіяж, а й заявити про те, ким вони є та за що виступають. Її вплив — це святкування індивідуальності. А також заява про розширення можливостей і заохочення всіх з упевненістю сприймайте їхню унікальну красу», — заявили у компанії. 

Дуа Ліпа амбасадор YSL Beauty

Першою рекламною кампанією співачки в якості makeup-амбасадора стане новий запуск YSL Loveshine, включно з популярним блиском Candy Glaze та новою олію для губ YSL Loveshine Lip Oil Stick. Цікаво, що зйомки проходили у Марокко — країні, яку любив Ів Сен-Лоран 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: YSL Beauty

Читайте також: ПАМЕЛА АНДЕРСОН СТАЛА ВЛАСНИЦЕЮ КОСМЕТИЧНОЇ МАРКИ SONSIE

Статті на тему