UA
RU

Elemis представляє набір Elemis Kit: All About Rose Discovery

Косметичний бренд Elemis представляє набір Elemis Kit: All About Rose Discovery. Це три засоби-бестселери з трояндою, які очищують, заспокоюють і зволожують шкіру. 

Elemis представляє набір Elemis Kit: All About Rose Discovery

Косметичний бренд Elemis представляє набір Elemis Kit: All About Rose Discovery. Сюди увійшли три ароматичних засоби з трояндою, які очищують, заспокоюють та зволожують шкіру. Цн повноразмірна сироватка Pro-Collagen Rose Micro Serum (30 мл), крем Pro-Collagen Rose Marine Cream (15 мл) і бальзам Pro-Collagen Rose Cleansing Balm (20 г).

Бальзам Pro-Collagen Rose Cleansing з екстрактом англійської троянди Oleo робить шкіру шовковистою та м’якою, як пелюстки. Сироватка Pro-Collagen Rose Micro Serum забезпечує 72 години зволоження, одночасно підтримуючи та зміцнюючи бар’єр шкіри. Крем Pro-Collagen Rose Marine діє як крем-бестселер Elemis Marine Cream. Але у його складі є й заспокійливий гідролат англійської троянди для зволоження та м’якості.

Elemis представляє набір Elemis Kit: All About Rose Discovery

Органічний гідролат англійської троянди — це квіткова вода з ефірної олії. Цей компонент заспокоює та зволожує шкіру. Екстракт квітів Rosa Centifolia — антиоксидант, який забезпечує до- та постбіотичний ефект для підтримки та покращення шкірного бар’єру. Органічний екстракт англійської троянди, зібраної вручну у Великій Британії, заспокоює шкіру. 

Поради щодо застосування Elemis Kit: All About Rose Discovery:

  • Очистіть шкіру за допомогою Pro-Collagen Rose Cleansing Balm. Нанесіть невелику кількість бальзаму на суху шкіру і масажними рухами розподіліть по шкірі. Зволожте кінчики пальців і продовжте масажні рухи до отримання ніжної емульсії-молочка. Видаліть бальзам за допомогою теплої води.
  • На очищене обличчя нанесіть серум Pro-Collagen Rose Micro Serum, достатньо 1-2 натискань на помпу, щоб розподілити по усьому обличчі. 
  • Поверх серуму нанесіть Pro-Collagen Rose Marine Cream розміром з горошину на обличчя, шию та декольте рухами догори.
Статті на тему