Edit page title Еллен ДеДженерес запускає лінійку догляду за шкірою
Edit meta description Еллен ДеДженерес запускає лінійку догляду за шкірою - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Еллен ДеДженерес запускає лінійку догляду за шкірою

Редагувати переклад
Ще плюс один зірковий бренд.
Еллен ДеДженерес запускає лінійку по догляду за шкірою.

Instagram/@kindscience

 

Краса - страшна сила, а також чудовий спосіб збільшити свій капітал. Напевно, так і вирішила комік і ведуча Еллен ДеДженерес, тому що днями вона анонсувала вихід власної лінійки для догляду за шкірою Kind Science.

Нова косметична лінійка буде включати засоби, які націлені на боротьбу з ознаками старіння. ДеДженерес розповіла, що вона розробила косметику "з позитивним ефектом на старіння шкіри, яка дійсно працює". Комік також повідомила, що її нову лінійку вже протестували рідні та близькі, а також вона відправила кілька екземплярів іншим людям для незалежної експертизи. У релізі повідомляється, що продукція з'явиться у продажу з 26 жовтня. Поки що детальної інформації про те, які саме кошти входитимуть до нової лінійки, немає. 

Ми назвали бренд Kind Science (“Доброю наукою”), тому що він доброзичливий не лише до вашої шкіри, але й до тварин, до планети та до вашого гаманця. Враховуйте свій вік, а не зморшки,

- Закликала Еллен ДеДженерс.

Еллен ДеДженерес запускає лінійку по догляду за шкірою.

Instagram/@kindscience

Для знаменитої ведучої цей бренд стане першим особистим відкриттям, хоча вона вже має власну лінійку домашнього декору ED by Ellen. Але варто пам'ятати, що Еллен вже мав досвід роботи у сфері краси, вона неодноразово знімалася в кампаніях бренду Covergirl.

Читайте також: Кайлі Дженнер представила нову продукцію, не типову для неї

Kind Science – це остання новинка серед зіркових брендів. Індустрія краси вже активно користується брендами Дженніфер Лопес, Алісія Кіз, Дженніфер Еністон та інших, які відкрили власні лінії по догляду за шкірою. 

Статті на тему