UA
RU

Акторка Емма Робертс стала першим амбасадором Kiko Milano

Косметичний бренд Kiko Milano обрав свого першого глобального амбасадора. Ним стала американська акторка Емма Робертс.

Актриса Емма Робертс стала першим амбасадором Kiko Milano-Фото 1

Італійський косметичний бренд Kiko Milano обрав свого першого глобального амбасадора. Ним стала американська акторка Емма Робертс. Перша рекламна кампанія з новою амбасадоркою має з’явитися вже незабаром. 

«Емма Робертс втілює багато цінностей нашого бренда. Вона неймовірно творча і любить співпрацювати з митцями. Також вона виражає ту радість, яку можуть принести експерименти з кольором, текстурою та мистецтвом», — пояснили свій вибір у Kiko Milano. 

Емма Робертс — донька актора Еріка Робертса і племінниця акторки Джулії Робертс. Вона відома за фільмами «Кокаїн», «День святого Валентина», «Це дуже цікава історія», «Крик-4», «Ми — Міллери», «Нерв», «Клуб молодих мільярдерів». Серед її останніх робіт — ролі у серіалі «Американська історія ужасу» і фільмі «Мадам Павутина». 

Акторка зраділа новому призначенню: 

«Я так рада оголосити про моє партнерство з Kiko Milano в якості нового глобального амбасадора! Цей італійський beauty-бренд виготовляє деякі з моїх улюблених косметичних засобів. І я не можу дочекатися, коли ви побачите ті речі, які ми пропонуємо вам. Я просто одержима!»

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Kiko Milano

Читайте також: LA MER ПРИЗНАЧИЛИ ПЕРШОГО ЧОЛОВІКА-АМБАСАДОРА

Статті на тему