UA
RU

Естетична гінекологія: сучасна галузь медицини, про яку повинна знати шкіра

Редагувати переклад
Чули ли ви колись про поняття естетичної гінекології? Упевнена, мало хто цікавиться цією галуззю медицини. Проте, тема варта уваги кожної жінки. Ми поспілкувались з Світланою Оксаковою, лікарем акушер-гінекологом у центрі естетичної та антивікової медицини CPG Вона радісно погодилася відповісти на наші запитання.
Естетична гінекологія: сучасна галузь медицини, про яку повинна знати кожна жінка-Фото 1

Що таке естетична гінекологія і які процедури вона містить у собі?

Естетична гінекологія — це галузь класичної гінекології, її відгалудження. Вона поєднує в собі сучасні методи лікування та є альтернативою і доповненням до оперативного лікування у гінекології. Естетична гінекологія підходить для жінок будь-яких вікових груп, для яких важливі вигляд та здоров'я полових органів.
Методи, якими володіє естетична гінекологія:
- інтимний пілінг;
— ін'єкційні методи: біоревіталізація, безопераційна контурна пластика, PRP, ліпофілінг;
-тредліфтинг;
- лазерні методи;
- хірургічні методи.

Як давно ця галузь медицини стала популярною?

Ця галузь порівняно молода, однак у розвинених країнах Європи та США естетична гінекологія набрала значних обертів та процедури для омолодження та оздоровлення інтимної зони. В Україні ця галузь лише починає розвиватися і, на жаль, більшість жінок не знають про її існування.

Коли слід звертатися до фахівця у цій сфері та які проблеми вирішує естетична гінекологія?

Немає вікових обмежень для того, щоб звернутися до лікаря-естетичного гінеколога. Звертатися слід коли дівчинці, або жінці не подобається функціональний стан статевих органів, їх зовнішній вигляд, є незадоволення статевим життям. Ця галузь медицини вирішує наступні проблеми:
- гіперпігментації перианальної ділянки, що можуть бути спричинені гормональними змінами, надмірною вагою, альтерацією білизною, віковими змінами;
— усуває зміни, що виникли внаслідок вагітності та пологів ( розширення входу до піхви, післяпологові рубці- внаслідок розривів чи розрізів промежини);
— боротися з проблемами, що виникають у клімактеричному періоді (сухість та атрофія);
— лікує стресове нетримання сечі та рецидивуючі інфекції мочеполових органів;
— покращує якість інтимної життя.
В цілому допомагає жінці повернути впевненість у власній жіночності.

Естетична гінекологія: сучасна галузь медицини, про яку повинна знати кожна жінка-Фото 2

Читайте також: ГОЛОВНІ ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ ЗДОРОВОЇ ШКІРИ ОБЛИЧЧЯ

Чи існують певні протипоказання?

Протипоказаннями для виконання процедур в естетичній гінекології є : вагітність та лактація

Скільки триває реабілітаційний період?

Реабілітаційний період практично відсутній, він може проявитися лише не значними синцями, які абсолютно ніяк не впливають на якість життя жінки і минають як звичайні синці через 5-7 днів.

З якими найпопулярнішими міфами та стереотипами у цій сфері ви зустрічалися в роботі?

Найчастіше жінки боятися та стерегтися говорити про проблеми в інтимній сфері. Вони вважають, що якщо проблеми існують, то з ними вже неможливо боротися і немає сенсу щось змінювати. Також існує думка, що подібні проблеми є нормою, адже «після пологів», «з віком так буває», «так було в моїх бабусі і мами, і в мене це норма». Тому більшість жінок навіть не розповідають про це на прийомі у лікаря. Коли вони всі зважуються на подібні процедури, то найбільший страх — це нестерпний біль під час процедури. Хоча, насправді, всі проводяться під місцевою анестезією і є практично безболісними та комфортними.

Статті на тему