UA
RU

FABO – новий б’юті-сервіс у світі діджиталу, що запустився в Україні

Старт FABO було заплановано ще на березень 2022 року. Але через повномасштабне вторгнення росії в Україну запуск перенесли. Зараз, попри всі ризики, бренд все ж розпочинає свою діяльність із безкомпромісною вірою в перемогу. Амбасадорками проєкту вже стали 12 відомих українок, серед яких Тіна Кароль, Саша Самсонова, Дарія Шаповалова, Аліна Долініна, Даша Майстренко та інші.

FABO – новий б'юті-сервіс у світі діджиталу, що запустився в Україні-Фото 1

Як усе починалося?

2014-го року в Харкові б’юті-інфлуенсер Аліна Бабешко заснувала Professional Care — один з найбільших онлайн-ритейлерів преміальної косметики в Україні. Проєкт починався з інстаграм-магазину, який потім переріс у сайт. Аліна радила ефективні засоби для догляду та допомагала жінкам підбирати правильну б’юті-рутину на щодень. Так за 8 років роботи вона зрозуміла, що саме потрібно клієнту та як можна покращити його досвід з брендом на кожному етапі. Тоді ж і з’явилася ідея перетворити магазин у щось більше: б’юті-простір з власною філософією та унікальними сервісами.

Розробкою такого проєкту команда займалася останні два роки. Після евакуації з Харкова, бренд спочатку відновив всі операційні процеси, а за деякий час Аліна та команда вирішили все ж таки продовжити роботу й по ребрендингу та розробці нового сайту. 

«Ми віримо, що за допомогою FABO жінки будуть почуватися більш впевнено та зможуть взяти свою красу під контроль»  — кажуть засновники проекту.

Що таке FABO?

У простому розумінні, FABO — це зручний, естетичний сайт з кращою преміальною косметикою, де практично кожен продукт був протестований особисто командою. Більш глобально — це окремий світ з б’юті-енциклопедією та особистою «медичною» карткою кожної клієнтки. На FABO зберігається вся інформація про особливості шкіри та волосся, зібрані рекомендації від консультантів для ефективної рутини, є описи не лише до продуктів, а й до активних інгредієнтів. Це дає змогу максимально глибоко зануритися в догляд й чітко розуміти, що і як працює. Адже краса за переконанням FABO, — це, найперше, системність, самоосвіта, впевненість у своїй б’юті-рутині, та як наслідок, у собі самій.  

Що означає назва?

Філософію бренду підкріплює і його назва. Слово походить від англійської fabulous, що означає неперевершена, потрiбна, чарівна. Як зазначають у FABO, жінки від природи вже є такими, та з новим б'юті-простором шкіра зможе тільки посилити ці характеристики і ще більше культивувати в собі любов до себе та догляду за кожним клаптиком тіла.

Засновники бренду також вірять, що краса ховається у деталях. Тож кожну, навіть найменшу дрібницю, FABO продумували ретельно та скрупульозно. 

Вони супроводжують клієнта від вибору засобів до оформлення та отримання покупки. У спеціальному Telegram-боті можна відстежувати замовлення, а на пошті кожна ще й знайде рекомендації щодо застосування всіх куплених товарів. Окремої уваги заслуговує навіть екопакування, яке зроблене в кращих традиціях преміальних б’юті-магазинів.

У чому унікальність сайту?

На сайті кожен розділ складає пазл одного б'юті-світу:  

 • Проект Амбасадори
  Тут зібрані б’юті-ритуали відомих українок: секрети краси, звички, улюблені засоби. У майбутньому проєкт планують перетворити в найбільше б’юті-ком’юніті в Україні, в якому дівчата ділитимуться б’юті-лайфгаками та особливостями свого догляду.
 • Карта краси
  Особистий кабінет клієнта. Складається з «Моїх особливостей», де зберігається вся важлива інформація про особливості шкіри та волосся, «Б’юті-рутини» та «Консультацій». Написати консультанту можна в будь-який момент з будь-яким б’юті-запитанням.  
 • Б'юті-рутини
  Частина «Карти краси» з рекомендаціями від експертів. Їх складають на основі типу шкіри та волосся клієнта, того, що він, як правило, замовляє та які його побажання загалом. Також тут можна відстежувати прогрес, завантажувати фото у свій кабінет та коригувати підібраний догляд.
 • Активні інгредієнти
  Б'юті-бібліотека з якісним та зрозумілим описом компонентів, які є у засобах, представлених на FABO. Тут можна вивчати, як та коли правильно застосовувати косметику, які інгредієнти поєднуються між собою, а які ні, та як не нашкодити шкірі. 

Та головне, FABO — це про спільноту закоханих у себе, впевнених та сильних.

Бренд уже починає свою роботу з вірою у перемогу України та великим бажанням допомогти кожній дівчині відчуватись fabo завжди та всюди. Без винятків. 

Читайте також: НОВИЙ УКРАЇНСЬКИЙ Б'ЮТІ БРЕНД SENSE EDUCATION ПРЕЗЕНТУЄ ПЕРШУ ЛІНІЙКУ З ДОГЛЯДУ ЗА ТІЛОМ

Статті на тему