UA
RU

Фаррелл Вільямс випустить косметику разом з Dover Street Market

У світі beauty — нова колаборація. Бренд Фаррелла Вільямса Humanrace випустить косметичний набір для догляду за шкірою разом із Dover Street Market. 

Фаррелл Вільямс випустити косметику разом з Dover Street Market-Фото 1

Косметичний бренд Фаррелла Вільямса Humanrace і Dover Street Market співпрацюють з 2021 року. Саме тоді магазини Dover Street Market почали продавати косметику Humanrace. Зараз бренди представили колаборацію. Разом вони випустять набір для догляду за шкірою Routine Pack у чорному кольорі.

Фаррелл Вільямс випустити косметику разом з Dover Street Market-Фото 2

«Ми дуже вдячні нашим друзям з Dover Street Market за те, що вони прийняли нас і привітали Humanrace у своєму просторі. Набір Routine Pack у класичному чорному кольорі DSM — чудове свято нашого плідного партнерства. І ми дуже раді першій колаборації з ними у сфері догляду за шкірою», — заявив Фаррелл Вільямс. 

Фаррелл Вільямс випустити косметику разом з Dover Street Market-Фото 3

Набір Routine Pack у чорному кольорі вийде обмеженою серією. У наборі — три продукти. Це засіб для очищення шкіри Humanrace Rice Powder Cleanser, ексфоліатор потрійної дії Lotus Enzyme Exfoliator та зволожуючий крем для обличчя Humidifying Face Cream. Ці засоби — бестселери марки. Набір створений для чоловіків, які хочуть доглядати за шкірою, водночас не витрачаючи багато часу. Догляд займає усього три хвилини — вранці та ввеері. Як зазначають у Humanrace, триетапна процедура створена на основі 20-річного досвіду Фаррелла у сфері догляду за шкірою. Продажі набору Dover Street Market x Humanrace Routine Pack стартують 19 червня.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Humanrace

Читайте також: ESTÉE LAUDER ПРИДБАЛИ КОМПАНІЮ DECIEM, ЯКА ВОЛОДІЄ БРЕНДОМ THE ORDINARY

Статті на тему