UA
RU

Fashion-модель Magda Swider демонструє 3 найкращі beauty-образи літа 2021 

Редагувати переклад
Геть смуток і сум - працюємо зі стійкою палітрою позитиву. 

Літо — час збігати з дому, присвячувати себе пошуку нових інтересів, а також ідеальна можливість протестувати сміливі гардеробні рішення та ідеї з візажу, на які в минулому вирішитись було складно.  

Fashion-модель Magda Swider демонструє 3 найкращі beauty-образи літа 2021 -Фото 1

Стереотипно вважається, що якщо вже й тестувати тренди або свіжі ідеї, то робити це саме потрібно тоді, коли світловий день найдовший, а можливостей "вивести фаворитів у світ" крок за кроком стає дедалі більше. Пропонуємо звернути увагу на beauty-looks, які схвалює професіонал своєї справи — дівчина, яка знає все про стиль, автентичність та естетику.  

Fashion-модель Magda Swider демонструє 3 найкращі beauty-образи літа 2021 -Фото 2

Magda Swider - міжнародна модель та елітний фітнес-тренер, яка працювала в основних столицях моди з 15 років. На її рахунку участь у зйомках таких будинків та брендів, як Miu Miuпісля Шок, Head. На даний момент дівчина працює сертифікованим персональним тренером для своєї лондонської клієнтської бази, посвячуючи бажаючих у таємниці правильного харчування. нутріціології та спорту. З її допомогою можна не тільки досягти своїх вічних фітнес-задач, але й надихнутися на те, щоб стати найкращою версією себе.  

Fashion-модель Magda Swider демонструє 3 найкращі beauty-образи літа 2021 -Фото 3

Як колишня спортсменка в такому виді спорту, як стрибки у висоту, а також володарка коричневого поясу з карате, Magda Swider дуже пристрасно ставиться до всіх аспектів доброго самопочуття, здоров'я та фітнесу. Magda Swider має ступінь бакалавра (диплом з відзнакою) з фітнесу та оздоровлення Вроцлавського університету та кваліфікацію з особистого навчання та харчування 3-го Premier UK. 

Читай також: Подорожі, яким бути: нова колекція Katsurina Voyage 2021

Fashion-модель Magda Swider демонструє 3 найкращі beauty-образи літа 2021 -Фото 4

Крім стандартних тренувань Magda Swider приділяє увагу тенісу, лижам, волейболу та поло. Прокачати своє тіло та навички у спорті моделі та тренеру допомагає любов до подорожей. Що ж до вміння завжди і в будь-якій обстановці виглядати доречно, то вона зобов'язана захопленістю сучасним мистецтвом. 

Fashion-модель Magda Swider демонструє 3 найкращі beauty-образи літа 2021 -Фото 5

 

Яскраві акценти на очах або зміщення їх на губи, різноманітність пастельних відтінків або монохром і неон, нюдовий цибуля або яскравість диско-естетики - для того, щоб знайти свого лідера потрібно випробувати кожен варіант. Лише шляхом спроб і помилок досягаються результати — нехай навіть це лише пошук ідеального макіяжу на літо 2021. 

Fashion-модель Magda Swider демонструє 3 найкращі beauty-образи літа 2021 -Фото 6

Team Credits
Model: Magda Swider
Instagram : magdaswider_official
Photographer: Wayne Holden
Instagram: @tinyphotographyldn
MUA and Hair: Jacy Lee
Instagram: @hair_makeup_by_jacy
PR Agent: Publish Pilot
Instagram: @publishpilot

Статті на тему