UA
  RU

  Де відпочивають парфумери: Наталі Лорсон

  Редагувати переклад

  Подорожі – невичерпне джерело натхнення для багатьох. Ось і провідні парфумери світу розповіли нам про свої місця сили, яскраві ольфакторні спогади та новітні шедеври.

  Firmenich-NATHALIE_LORSON-HIGH_bw


  Наталі Лорсон

  Я дуже люблю подорожувати та відкривати нові місця, культури, смаки, пейзажі та, звичайно ж, нові квіти та рослини. Ці відкриття збагачують мій світ і надихають створення нових ароматів. Мені складно вибрати улюблений напрямок, але найбільше мені подобається відпочивати біля моря. Освіжаюча атмосфера завжди розслаблює, тонізує та надає життєвих сил. Однозначно рекомендую Балі, оскільки цей курорт поєднує в собі екзотичний клімат та умиротворення, а доброта місцевих жителів приємно вражає. Досить часто джерелом мого натхнення є дитячі спогади, особливо щасливі та радісні дні літніх канікул. Вони нагадують мені про соковиті та ароматні фрукти. А пляж є найпривабливішою комбінацією запахів: солоний гарячий пісок, сонцезахисні засоби з екзотичними квітковими ароматами, ванільне морозиво і праліне.


  BO EDT

  Туалетна вода Black Opium, Yves Saint Laurent

  У туалетній воді Black Opium для Будинку Yves Saint Laurent я постаралася втілити найрадісніші спогади про літо. Композиція відкривається соковитими нотами чорної смородини та груші, які змінює сонячний акорд із квітів жасмину та апельсину.


  Статті на тему