UA
RU

Як зробити правильний вибір

Редагувати переклад
Нам знайома ситуація "неправильно підібраної чубчика" і ми не хочемо більше її повторювати.

Чубчик знову на гребені beauty-хвилі - її задіють практичних у всіх модних показах, а знаменитості демонструють у себе в Instagram. Здавалося б, все просто: взяти і обстригти зайву довжину, а за фактом виходить чубчик, непідходящий під форму обличчя, чубчик-коротун, чубок-навітрярозпадайка, чубок, що вимагає щоденного укладання. Досить це терпіти! Ми підготували гід по чубчикам, який ви зможете використовувати як шпаргалку, якщо раптом знову захочеться внести зміни до своєї стрижки.

Чубчик+коротка стрижка

Як зробити правильний вибір-Фото 1

@katgraham

Каре, боб-каре або піксі - всі ці стрижки чудово поєднуються з чубчиком. Модний стиліст Тед Гібсон стверджує, що чубок можна зробити подовженим, а боковим пасмам надати текстури, щоб вони плавно переходили у стрижку. А ось стиліст бренду Matrix Джордж Папаниколас каже, що навіть за короткої довжини волосся можна носити чубчик.

Як зробити правильний вибір-Фото 2

@Кара Делевінь

Найкращий варіант для вас – це ультра-коротка чубчик. Візьміть як приклад для наслідування Кару Делєвінь або Кеті Перрі.

Чубчик+довге волосся

Як зробити правильний вибір-Фото 3

@zoebelleelyse

Здавалося б, це ідеальний тандем, але насправді не завжди. Необхідно враховувати пропорції обличчя та колір волосся. Але є варіант, що підходить для всіх володарок довгого волосся, — чубчик у стилі Бріжит Бардо:

Тяжка, що обрамляє обличчя чубчика в стилі Бріжит Бардо, що поєднується з іншими пасмами, є доречним для довгого волосся варіантом і підходить як для прямого, так і для хвилястого волосся. Завдяки легкій конусоподібній формі вона зможе легко поєднуватись з будь-якою формою обличчя,

— каже Папаніклолас. 

Але є в неї свої мінуси. Тед Гібсон попереджає, що довге волосся у поєднанні з дуже короткою чубком може виглядати як перука. Довга чубчик + довге волосся = доглянута зачіска. 

Читайте також: Зачіски-п'ятихвилинки НА КОЖНИЙ ДЕНЬ

Чубчик+кучеряве волосся

Як зробити правильний вибір-Фото 4

@kehlani

Секрет чубчика на кучерявому волоссі полягає в тому, щоб стригти її на сантиметр більше від бажаної довжини. Природні локони піднімуть чубок і вона стане такою, якою ви хотіли. Не намагайтеся випрямити її - зараз кучеряві чубчика в тренді. Вам пощастило!

Як зробити правильний вибір-Фото 5

@yarashahidi

Ще один момент: надайте обсяг своїй чубчику, інакше вона вибиватиметься із загального образу.

Чубчик+тонке волосся

Як зробити правильний вибір-Фото 6

@rashidajones

Розпатлана, об'ємна чубчик додасть «живості» вашим пасмам. Обов'язково використовуйте хороший продукт для укладання волосся, щоб підняти чубок біля коріння та збільшити обсяг. Крім того, будьте розумні, робите густу чубчик, тому що «рідка» чубчик візуально зробить ваші пасма ще тоншим.

Чубчик+густе волосся

Як зробити правильний вибір-Фото 7

@therealhannahsimone

Густа важка чубчик - ось що потрібно володаркам пишної шевелюри. Чим густіше, тим краще, і бажано, щоб вона була прямою.

Як зробити правильний вибір-Фото 8

@mayajama

Можете спробувати зробити косу густу чубок, вона також буде вигідно виглядати на тлі ваших локонів.

Статті на тему