UA
RU

Головні тенденції макіяжу з другого сезону "Ейфорії", які варто взяти на замітку

Редагувати переклад
Щоб не пропустити головні бьюті-тренди майбутніх сезонів.

Останнім часом не покази люксових брендів диктують правила гри у бьюті-індустрії, а кіно та серіали. Покоління Z вже давно взяли за звичку уважно стежити за улюбленими персонажами із сюжетів Netflix та HBO та черпати натхнення з їхніх образів. Пам'ятайте, як ми з трепетом спостерігали за кожним виходом Керрі Бредшоу і намагалися застосувати на собі її стилістичні прийоми, отож серіал "Ейфорія" - це сучасна Мекка б'юті-трендів. Тож давайте подивимося, як фарбуватимемося вже цієї весни.

Яскраві тіні + червона помада

Головні тенденції макіяжу з другого сезону "Ейфорії", які варто взяти на замітку.

фото: hbo.com

Ті, хто з першого сезону стежив за Кет (Барбі Феррера) можуть впевнено сказати, що її б'юті-експеримент, не що інше, як радикальна трансформація, яку вона проживає в шкільний період. Її яскраво-зелені тіні, підкреслені стрілками та червона помада дають зрозуміти всім оточуючим, що перед ними впевнена в собі дівчина, а не залякане дівчисько. Яскравий і сміливий макіяж доведеться не лише школяркам, а й нам, адже він несе потужне посилання.

Кокетливий макіяж

Головні тенденції макіяжу з другого сезону "Ейфорії", які варто взяти на замітку.

Eddy Chen / HBO

Зовнішність Кессі (Сідні Суїні) таїть у собі юнацьку тривогу, навіть незважаючи на те, що вона намагається створити образ сексуальної діви. Як не крути, її мила зовнішність так і проситися на ніжний макіяж з кокетливими локонами. Тому запасаємося блискучими тінями, ніжно-рожевим блиском і вчимося робити трендовий хвіст із бульбашок. Легкі локони у особи додадуть особливого романтизму і стануть останнім штрихом у створенні кокетливої ​​цибулі.

Нижня стрілка

Головні тенденції макіяжу з другого сезону "Ейфорії", які варто взяти на замітку.

Eddy Chen / HBO

Макіяж Лексі (Мод Апатоу) розкривається все більше і більше протягом сезону і показує, як її героїня проходить шлях самореалізації. Її стриманість та аристократизм зачаровують та демонструють, що таким простим макіяжем, як стрілками на нижньому столітті, можна досягти показати всю дорослість цього буття.

Читайте також: 11 бьюті-лайфхаків від візажистів, про яких ви точно не чули раніше

Молнія 

Головні тенденції макіяжу з другого сезону "Ейфорії", які варто взяти на замітку.

Eddy Chen / HBO

Малювати блискавки на зовнішньому куточку ока – стало невід'ємною частиною образу Медді. Виглядає це по-бунтарськи, а повторити елемент простіше, головне мати під рукою чорний лайнер. Радимо починати з менш насиченого кольору, наприклад, блакитного або зеленого, щоб набити руку, а вже потім можна переходити і до темніших відтінків. Згодні, такий макіяж занадто ризикований для повсякденності, але спробувати внести в свою б'юті-рутину щось нове – вже добрий спосіб вийти за свої рамки.

Гліттер

Головні тенденції макіяжу з другого сезону "Ейфорії", які варто взяти на замітку.

Instagram/@donni.davy

Минулого року були заголовки, що кажуть, що другий сезон “Ейфорії” буде повністю без блискучого макіяжу. Це, очевидно, не відповідало дійсності, але в міру того, як змінювався тон шоу, змінювалося використання гліттера. 

На відміну від того, що ми звикли очікувати від шоу, філософія макіяжу нового сезону, як і раніше, дотримується блискучого вкраплення, але вже не в такій кількості. Візажисти знімального процесу віддали перевагу помірному гліттеру та дрібним стразам на повіках. Але виглядає це свіжо та блискуче, у прямому значенні цього слова.

Так що, готуйте свої косметички до нових бьюті-експериментів! Адже в наступних сезонах ми shine bright like a diamond за допомогою страз і підкреслювати свій аристократизм за допомогою класичних стріл.

Статті на тему