UA
RU

Головні тренди літа 2019 у зачісках та стрижках

Редагувати переклад
Зустрічаємо літо з чуттєвою та зухвалою колекцією Splash Out від Jean Louis David. Графічні стрижки, недбалі укладання в стилі rock&roll, фарбування з ефектом сонячних відблисків, об'ємні кучері – головні тренди літа 2019.

Головні тренди літа 2019 у зачісках та стрижках-Фото 1

Головним джерелом натхнення для творців колекції стали ті речі та явища, з якими у нас асоціюється літо – чиста прохолода води на березі річки, сонячне світло та неповторна ранкова гра світлотіні на білих стінах. Простота та вишуканість, м'якість ліній стрижки, універсальність колірних рішень – все це не залишить вас байдужою у бажанні приміряти образ колекції на себе. У назві є ще один прихований сенс – вираз Splash Out означає витрачати гроші заради задоволення на ті речі, які прикрашають ваше життя.

Головні тренди літа 2019 у зачісках та стрижках-Фото 2

У тренді графічні форми для короткого волосся - подвійний біб, так французи називають чітке каре з прямою чубчиком. Такий образ часто бачимо на показах провідних французьких дизайнерів. Посилити домінуючу структуру стрижки можна гладко зачесати волосся назад або пом'якшити її, створивши об'єм за допомогою щипців для завивки. За правилами Jean Louis David спочатку створюється форма зачіски, яка потім наповнюється кольором. Наповненням для цієї форми стрижки став темний каштановий колір із легким, ледь видимим освітленням.

Головні тренди літа 2019 у зачісках та стрижках-Фото 3

Рівний зріз та легке подовження пасм біля обличчя у поєднанні з бежевим блондом пропонують французькі стилісти для волосся середньої довжини. Якщо ви хочете зробити look менш класичним, пропонуємо вам створити великі кучері, як у героїнь фільмів 90-х років. Для швидкого укладання стилісти Jean Louis David радять заплести тонку кіску на гладкому волоссі по краю зачіски за типом обідка.

Головні тренди літа 2019 у зачісках та стрижках-Фото 4

Довге волосся цього сезону грає відблисками ексклюзивної техніки Sunlight. Особливістю стрижки є градуювання, яке дозволяє зберегти об'єм і рухливість волосся та контрастні, освітлені пасма біля обличчя. Образ можна зробити глянцевішим, витягнувши волосся праскою або створити легку недбалість за допомогою засобів для стайлінгу.

Головні тренди літа 2019 у зачісках та стрижках-Фото 5

Для чоловіків цього сезону актуальна середня довжина волосся. Укладання воском зробить вас схожим на серфінгіста, з азартом, що підкорює чергову хвилю! Ця стрижка ідеальна для літніх канікул – навіть якщо волосся відросте, зачіска не втратить форми та привабливості..

Головні тренди літа 2019 у зачісках та стрижках-Фото 6

Адреса:

Київ, Механізаторів, 2

068 228 228 5

Сайт jld.com.ua

Статті на тему