UA
  RU

  Готуємось до победи: лавандова олія для відновлення волосся

  Редагувати переклад

  Розбираємось, які плюси лавандової олії у догляді за волоссям.


  Стресс, неправильне харчування, відсутність професійного догляду значно вплинули на стан нашого волосся. Сухість, випадіння чи ламкість – ознака того, що локони треба рятувати. Як? Читайте у нашому матеріалі.

  Готуємось до перемоги: лавандова олія для відновлення волосся-Фото 1


  З давніх-давен, лаванда славиться своїми лікувальними властивостями. Вона зарекомендувала собі як антисептичний, протимікробний та заспокійливий засіб. Крім того, що лаванда позитивно впливає на нервну систему, заспокоюючи її, вона також сприятливо діє і на стан волосся.

  Загальні факти про лавандову олію

  Олія впливає на фактор росту волосся, виконує антисептичну та протимікробну дію. Основні її переваги: знімає тривожність, покращує загальний стан шкіри голови та може стимулювати ріст волосся.

  Кому її варто використати: Загалом, лавандова олія може бути корисною для всіх типів волосся і текстур. Найбільше від її лікувальних властивостей отримують ті, у кого тонкі волоси або нездорова шкіра голови. Як і інші олії, люди з тонкими волосами або жирною шкірою голови мають використовувати його помірно та з обережністю.


  З якою частотою можна використовувати: Якщо правильно розвести, лавандову олію можна безпечно використовувати щодня. 

  Добре працює з: основними оліями, такими як арганова, виноградних кісточок, жожоба, кокоса або мигдалю

  Не використовуйте з: немає відомих інгредієнтів, які б негативно впливали на лавандову олію, але вона може бути аллергеном, тому слідкуйте за подразненням або чутливістю і завжди тестуйте перед використанням.   Головні переваги лавандової олії у відновленні волосся

  Ми вже описали вище, що лаванда – це джерело корисних для організму властивостей. Олія цієї рослини здатна загоювати рани та сприяти швидкій регенерації шкіри. Як можна використовувати лавандову олія для відновлення волосся після тривалого стресу.

  Полегшує тривожність і стресс: за словами Оріт Марковіца, сертифікованого дерматолога, використання олії лаванди для заспокоєння тривоги та стресу можна простежити ще з римських та єгипетських годин. Було виявлено, що лікування лавандовою олією полегшує симптоми, такі як тривожність і порушення сну. Ці фактори негативно впливають на зростання на здоров'я волосся загалом. Тому зниження тревоги, поліпшення сну та гарного самопочуття допоможе відновити стан волосся.


  Може запобігти появі лупи: лупа зазвичай викликається дрожжами, що інфікують шкіру голови. Антимікробні властивості лавандової олії допомагають у процесі загоєння ран. Залежно від конкретної причини лупи, лавандова олія може допомогти запобігти утворенню цього неприємного лущення. 

  Зменшує запалення: стрес і тревожність наносять величезної шкоди організму. Було виявлено біохімічні зв'язки, що пов'язують імунну активацію, запалення та розлади настрою, такі як тривога, неспокій, безсоння та депресія. При лікуванні цих недуг лавандова олія може зменшити запалення в організмі, а особливо на шкірі голови.

  Може стимулювати ріст волосся: було виявлено, що лавандова олія сприяє зростанню нового волосся зі швидкістю, подібною до активного інгредієнта міноксидилу. Вона покращує загальний стан шкіри голови, надаючи шкірі голови як протизапальні, так і антимікробні властивості. Здорова шкіра голови потрібна для зростання нового волосся, тому це також може сприяти його зростанню.


  Читайте також:  Як врятувати та відновити волосся під час стресу: поради трихолога

  Готуємось до перемоги: лавандова олія для відновлення волосся-Фото 2

  Як використовувати лавандову олію?

  Лавандову олію можна використовувати для покращення шкіри голови та волосся місцево, шляхом вдихання через дифузор, залежно від того, яку користь ви сподіваєтеся отримати від її цілющих властивостей. Ароматерапія або інгаляції лавандової олії зазвичай рекомендуються тим, хто хоче подолати тривогу та стреси, які можуть мати безпосередній великий на волосся та шкіру голови. Оральний прийом олій, таких як лавандова олія, ніколи не можна робити без консультації лікаря. А тим, у кого алергія на квітки лаванди, не слід використовувати лавандову олію через можливість подразнення.

  Додайте кілька крапель олії лаванди до свого шампуню: щоб уникнути роздратування, лавандову олію можна додати до вашого улюбленого шампуню. Додайте дві-три краплі олії лаванди на ладоню і змішайте зі звичайною кількістю шампуню. Залишіть на п'ять хвилин, потім тщательно змийте. 

  Створіть масажну олію для шкіри голови: рекомендується змішати дві-три краплі олії лаванди з 30 гр вашої улюбленої базової олії, наприклад, аргані, виноградних кісточок, жожоба, кокоса або миндалю, щоб запобігти роздратування. Массаж шкіри голови також збільшує приплив крові, що може сприяти зростанню волосся. 

  Давайте разом готуватись до перемоги!

  Фото:unsplash.com

  Статті на тему