UA
RU

Хитро сплетені: три літні зачіски з кіс

Редагувати переклад

Влітку ми експериментуємо зі своїм волоссям і вчимося робити оригінальні зачіски з кіс на пасмах будь-якої довжини.

Сієнна Міллер

Робити зачіски на короткому волоссі тепер не проблема. Ось, наприклад, ідея від Сієнни Міллер – коси із двох пасм. Відділіть частину волосся у лівої скроні і починайте плести за принципом звичайної кіски. Потім з'єднайте середнє і ліве пасма і продовжуйте плетіння в стилі «рибий хвіст», по черзі вплітаючи нове волосся з боків. Повторіть з іншого боку та зафіксуйте плетіння тонкою гумкою або невидимками.

[metaslider id=13575]

Емма Робертс

Ви коли-небудь намагалися заплести косу, перекинувши її на один бік? З протилежного боку волосся обов'язково вибивається із загальної маси, і зачіска втрачає свою форму, чи не так? Вихід знайшла Емма Робертс, а точніше її стиліст по волоссю. Потрібно просто заплести неслухняні пасма в окремі кіски (до двох сантиметрів завдовжки), після чого зав'язати їх тонкими гумками і вплести в основну косу, яка і спадатиме на одне плече.

[metaslider id=13579]

Аманда Сейфрід

Прибрати волосся з чола, яке так заважає в жарку погоду? Простіше простого! Розділіть волосся на чотири-п'ять секцій (залежно від густоти волосся) і заплетіть кожну з них у тугу французьку косу. Решту волосся розчешіть і ретельно випряміть праскою. Вийде стильний літній образ!

[metaslider id=13582]

Статті на тему