UA
RU

Холлі Беррі демонструє повний апгрейд легендарної зачіски

Редагувати переклад

На бізнес-зустріч чи на вечірку — Холлі Беррі доступні обидва варіанти.

Нещодавно відома актриса продемонструвала нову зачіску, а точніше модерновий варіант тієї, що вже стала частиною її власного унікального стилю. Різкий та нахабний образ вже стиг зібрати не лише уподобання від захоплених шанувальників Холлі Беррі, але й від відомих друзів голлівудської актриси.

«Що ж саме так виглядала моя зачіска напочатку» — розповіла зірка фільму «Жінка-кішка» у відео, в якому спочатку продемонструвала довгі біляві прядки з одного боку обличчя. Проте, після того, як актриса повернула голову, фанів зірки чекав несподіваний поворот beauty-історії.
«Саме так все продовжилося», — висловилася акторка, продемонструвавши зигзагоподібний дизайн, який було буквально викарбовано на її черепі. Хвилясті лінії тягнулися впритул до шиї акторки.
«Дякую, Оре», — завершила відео зірка, не забувши тегнути фотографа та стиліста із чоловічих зачісок — Оре Кілпатріка.
 

Багато із зіркових друзів Холлі Беррі не змусили чекати від себе коментарів, та одразу дали зрозуміти акторці, як сильно їм подобається її нова зачіска. Так, серед прихильників оновленого стилю селебриті не менш відомі та гарні, а саме: Сельма Блер, Арсеніо Холл, Джеймі Фокс та Тамрон Холл. Дублерка Холлі Беррі у фільмі «Джон Вік» Аниша Гіббс написала, що вона пам'ятає, як довго красуня хотіла виголити волосся збоку, тож зараз неймовірно щаслива, що новий стиль виглядає так розкішно.

 

 
 
 
 
 
Переглянути цей пост в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Пост, яким поділилася Холлі Беррі (@halleberry)

Легендарна володарка «Оскару» звикла змінювати свій стиль, а особливо тоді, коли йдеться про її волосся. Так, протягом років вона завжди любила експериментувати зі своєю фірмовою «піксі», проте іноді поверталася і до більшого довгого волосся.
 
Раніше цього року актриса «X-Men» вирішила пофарбувати своє волосся у сяючий блонд, який став фішкою її героїні – Шторм. На церемонії Critic's Choice Awards актриса з'явилася у новому образі, розпустивши волосся з одного боку та зачесавши його з іншого.
 
Протягом 2022 року вона зберігала двоколірний образ, поки на початку серпня не вирішила змінити ситуацію з кучерявими фіолетовими пасмами, продемонструвавши шанувальникам лавандовий образ.
 
Вже у вересні Холлі Беррі повернулася до образу у стилі своєї улюбленої героїні Шторм, проте зробивши легкий апгрейд. Колір, який вибрала актриса, був не такий холодний.
 
З огляду на те, як часто та інколи кардинально Холлі Беррі любить змінювати свій лук, нам уже не терпітися подивитись, що ж вона вигадає на початок 2023 року.

Статті на тему