UA
  RU

  HydroPeptide перезентував весняну новинку: нічний незмивний пілінг Tiple Acid Peptide Peel

  Редагувати переклад

  HydroPeptide перезентував весняну новинку: нічний незмивний пілінг Tiple Acid Peptide Peel-Фото 1

   

  HydroPeptide представив першу в 2022 році новинку - нічний незмивний догляд для шкіри з ефектом ексфоліації Tiple Acid Peptide Peel. Боротьба зі зморшками + детокс. Почнемо весну з поновлення шкіри.

   


  Типл Acid Peptide Peel вирішує одночасно 5 завдань в умовах домашнього догляду, щоб шкіра виглядала свіжою, молодою і здоровою. Основний акцент – оновлення клітин.

  1. Ексфоліація та оновлення клітин. Для цього у складі пілінгу присутній мікс АНА-кислот: 5% гліколева кислота, 2,5% яблучна кислота, 2,5% молочна кислота. Вони руйнують білкові зв'язки між старими клітинами, що віджили себе, і дають дорогу свіжим молодим, повертаючи шкірі сяйво.
  2. Стимуляція природного процесу відлущування в епідермісі за допомогою запатентованого пептиду, що відлущує, Perfection Peptide P3. Пептид прискорює процеси самоочищення шкіри від старих клітин, які з віком стають менш активними.
  3. Боротьба з пігментацією за рахунок м'якого ексфоліанту із суміші фруктових екстрактів ACB Fruit Mix.
  4. Поліпшення кольору обличчя та текстури шкіри – з пептидом маткового молочка Royal Jelly Peptide, що стимулює відновлення шкіри вночі.
  5. Підвищення пружності та зволоженості з інноваційною запатентованою системою глибокої доставки Biocoalgae XT, що містить мікроводорості та потужний антиоксидант астаксантин.

  При регулярному застосуванні у домашньому догляді Tiple Acid Peptide Peel обіцяє зменшити видимість мімічних та глибоких зморшок, а також пігментних плям. Пілінг можна застосовувати навесні та влітку за умови надійного УФ-захисту з SPF не менше 50+.


  Статті на тему