UA
  RU

  Історія бренду PAYOT в обличчі його творця - Наді-Грегор Пайо

  Редагувати переклад
  «Жінка сильна своєю красою!», – Надя-Грегорія Пайо.
  
  
  

   

  В наш час PAYOT відомий як бренд, що поєднує у собі стильне та лаконічне оформлення та інноваційні технології. Але далеко не всі знають, що створила бренд сильна жінка з України.

   

   

  Оскільки весь березень Marie Claire пише про фемінізм, сьогодні ми вирішили розповісти історію неймовірної Наді-Грегор Пайо, виняткової жінки, безперечного лідера в галузі сучасної естетики та косметології.

   

   

  Історія бренду PAYOT в обличчі його творця - Наді-Грегор Пайо-Фото 1

   

   

  Від Наді Раша до Наді Пайо

   

   

  Підвійне ім'я Надя-Грегорія саме по собі — провісник незвичайної долі. Надя, «надія» дуже рано виявити свій вроджений спокійний авторитет, який допоможе їй кількома роками пізніше очолити всесвітньо відоме підприємство. А почалося все з бажання стати лікарем. 

   

   

  Надя-Григорія Раша, яка виросла в буржуазній сім'ї, оточена заботою десяти братів і сестер, могла б цілком задовольнятися спокійною затишною життям, але таке їй не подобалося. 

   

   

  Ніхто й не думавши мешати планам мадмуазель Раша, але як було втілити її мрію, якщо на початку століття у її країні надходження жінок на медичні факультети було заборонено?

   

   

  Історія бренду PAYOT в обличчі його творця - Наді-Грегор Пайо-Фото 2

  1896, Наді 10 років

   

   

   

  З непереборним бажанням досягти своєї мети вона їде у всесвітньо відомий Університет Лозанні, що знаходиться у Швейцарії. 

   

   

  Здобувши диплом Лозаннського Університету, Надя-Грегорія, доктор медицини, стояла лише на початку свого довгого та складного шляху! Не будучи «писаною» красунею, вона володіла свіжим відтінком шкіри, який завжди був головним секретом її чарівності. Саме через це в неї закохався молодий інженер Едмон Пайо. У 1913 році у Лозанні закохані одружилися.

   

   

  Історія бренду PAYOT в обличчі його творця - Наді-Грегор Пайо-Фото 3

   

   

  Поїздка до Америки, яка змінити все

   

   

  У 1917 році Едмону Пайо випала нагода вирушити в навчальну поїздку до Сполучених Штатів Америки. Юна українка Надя-Грегорія, яка побувала на той час у Швейцарії та Латинській Америці, захоплено сприйняла великий місто-космополіт.

   

   

  Саме в Нью-Йорку Надя відкрила для себе перші Інститути Краси, завдяки чому усвідомила важливість естетики у сучасному світі. Вона вирішила використати свої медичні знання в області жіночої краси та зробити прикладну естетику дисципліною на стику з медичною.

   

   

  Якось доктор Пайо зробила важливий висновок:

   

   

  Якщо процес старіння шкіри тіла можна контролювати і навіть замедлювати, то цей же принцип можна застосувати і піклуючись про шкіру обличчя!

   

   

  Після цього Надя-Грегорія заклала основи методики, що стала пізніше справжньою революцією у світі краси. Методика отримала назву "Гімнастика для обличчя та шкіри". У наш час це здається очевидним, але до Наді-Грегора така думка нікому не спадала на думку!

   

   

  Оригінальна методика була заснована на елементарній ідеї: «М'язи обличчя повинні працювати так само, як і м'язи тіла». Надя-Грегорія створила методику застосування косметичних засобів для навчання жінок, яка стала базовою у косметології: очищення-живлення-стимуляція (лікування) шкіри.

   

   

  Доктор Пайо вперше довела, що продавати косметичні засоби недостатньо, потрібно також навчати жінок мистецтва їхнього використання.

   

   

  Медичні знання Наді-Грегор, її альтруїзм і розуміння жіночої психології допомогли їй довести всьому світові, що жіноча краса залежить не тільки від гігієни шкіри, але й від загального стану організму і від стану душі. На прохання дедалі більшої кількості клієнток Доктор Пайо навчає нових ассистенток, а у 1925 році відкриває перший Інститут Краси! Це стало лише етапом великої кар'єри тієї, яку скоро всі будуть називати просто Доктор.

   

   

  Історія бренду PAYOT в обличчі його творця - Наді-Грегор Пайо-Фото 4

   

   

  Бурхливе життя та стрімка кар'єра

   

   

  Після такого успіху життя Наді-Грегор затьмарилося сумними новинами: її чоловік пішов до іншої у складну повоєнну годину. 

   

   

  Але репутація та успіх Наді-Грегор змушують її продовжувати своє діло. Щоб передати нащадкам «послання краси», а також методики догляду за обличчям і техніки масажу, які вона придумала, необхідно навчити кілька поколінь косметологів.

   

   

  Саме з цією метою літом 1947 року Надя-Грегор Пайо відкриває «Школу естетики». Навчальний заклад з державною ліцензією щороку брав під своє крило десятки дівчат, які пройшли спеціальний відбір. 

   

   

  Паралельно зі створенням школи у Буа-Коломбі відкрився завод із дослідницькими лабораторіями Payot. Це відкриття було необхідно, адже підприємства розширювалися, а їхній вплив зростав в інших країнах. З 1950 року Лікар Пайо стала Послом Краси й представником своєї власної марки.

   

   

  Саме так за допомогою високих технологій на той час були створені лінії косметичних засобів з догляду за шкірою, яким до сьогодні довіряють багато поколінь жінок.

   

   

  Історія бренду PAYOT в обличчі його творця - Наді-Грегор Пайо-Фото 5

   

   

  Щоб зрозуміти, наскільки цінувалася марка PAYOT у різних країнах світу, досить перерахувати лише деяких знаменитих клієнток Інституту PAYOT, серед них — Ріта Хейворт, французька актриса Сюзі Делер, яка на той час перебувала на піку слави.

   

   

  Останні роки життя

   

   

  Останні роки життя лікар Пайо провела у Швейцарії у своєму маєтку Вер Кло, а 25 грудня 1966 року світова Імперія Краси втратила одного з кращих своїх фахівців. Надя-Грегор Пайо згасла у віці 80 років у лікарні міста Монж недалеко від свого швейцарського будинку. Досі завдяки творчому духу Наді-Грегорі продукція Payot асоціюється з такими цінностями, як якість і надійність. Саме тому марка Payot і сьогодні є брендом, якому беззастережно довіряють багато жінок зі всього світу. 

   

   

  Культові продукти PAYOT

   

   

  Pate Grise L'Originale

   

   

  Історія бренду PAYOT в обличчі його творця - Наді-Грегор Пайо-Фото 6

   

   

  Паста Pâte Grise L'Originale PAYOT не випадково стала культовою. Засіб протягом 70-ти років допомагав позбавлятися від акне, а сам секрет передавався із одного покоління жінок до іншого. Універсальна паста підходить для всіх типів шкіри, що справді робить її незамінним засобом у догляді за шкірою.

   

   

  Speciale 5

   

   

  Історія бренду PAYOT в обличчі його творця - Наді-Грегор Пайо-Фото 7

   

   

  У дуеті з попереднім засобом ідеально працює крем Speciale 5. Він підсушує висипи на шкірі, усуває сліди після акне. Серед активних компонентів у складі Speciale 5 — саліцилова кислота та ефірна олія чайного дерева.

   

   

  CRÈME N°2 L'Originale

   

   

  Історія бренду PAYOT в обличчі його творця - Наді-Грегор Пайо-Фото 8

   

   

  Заспокійливий засіб CRÈME N°2 L'Originale був створений Надею Пайо майже 100 років тому. Його можна використовувати як маску. Для цього варто нанести цілу ніч на обличчя. Інший варіант використання — товстою кулею залишити на роздратованих ділянках шкіри на 30 хвилин, а залишки змити або зняти за допомогою ватного диска. 

   

   

  Пайо Парі. На правах реклами. Парфюмерно-косметична продукція. ТОВ «Єгзагін». Тел.: (044) 33-77-000. www.hexagone.ua

   

   

  Статті на тему