UA
RU

Як часто потрібно займатися йогою

Редагувати переклад
Чи варто займатися йогою щодня або тільки тоді, коли є настрій?

Більшість йогів і йогів є адептами системи #YogaEveryDay. На їхню думку, щоденні виконання асан можуть якісно змінити життя. 

вчитель йоги

Крім того, що ви станете сильнішими і гнучкішими, ви почнете змінювати свій погляд на життя. При регулярній практиці йоги ви, ймовірно, також виявите, що у вас з'явиться більше енергії та бадьорості, покращиться настрій та здатність зберігати спокій, навіть коли життя почне підносити все нові та нові стреси,

- каже вчитель йоги з Лос-Анджелеса Клер Грив.

Але що робити тим, хто не може дозволити собі таку розкіш, як щоденні уроки йоги? Скажімо одразу: іноді можна ходити до студії і тричі на тиждень. Все залежить від ваших побажань. Як часто потрібно займатися йогою залежно від цілей – читайте нижче:

скільки потрібно займатися йогою

Як часто ви повинні займатися йогою для… заспокоєння розуму

Для того, щоб позбутися відчуття тривожності, краще виконувати асани щодня і так часто, як вам потрібно. Для тих, хто не має часу, є чудові варіанти трихвилинних дихальних практик: 

  • Сама Врітті
  • Наді Шодхана

Кожен без винятку може отримати користь від щоденної відновлювальної йоги - її розслаблюючий характер сприяє зняття стресу, зниження занепокоєння, поліпшення сну та балансу емоцій.

Найкращі пози для заспокоєння розуму:

  1. поза дитини
  2. поза голуба
  3. поза богині
  4. поза ноги вгору паралельно стіні

До речі, якщо ви відчуваєте, що поза дитиною не дозволяє вам скинути негатив, тоді спробуйте енергійнішу стійку на руках. Прислухайтеся до свого тіла – воно саме дасть вам відповідь. 

Читайте також: ВСІМ СПОРТ: ЮТУБ-КАНАЛИ ПРО ЙОГУ ДЛЯ ПОЧИНАЮЧИХ І ДОСВІДНИХ

йога користь

Як часто ви повинні займатися йогою для… кращого балансу

Уміння тримати баланс — це не лише про йогу, вона є лише одним із факторів. Щоб досягти в цій справі майстерності, вам потрібна щоденна практика. Гірська поза - основна, вона допоможе вам навчитися правильно стояти і тримати спину рівно. Як тільки вам вдасться впоратися з цією позою, пропонуємо перейти до наступної пози орла. Вона допоможе перевірити вашу стабільність та побудувати рівновагу. Насправді, інтеграція йоги у ваше життя у будь-якому вигляді може допомогти з балансом та покращити поставу.

Кращі пози для покращення балансу:

  1. гірська поза чи тадасана
  2. поза орла

скільки потрібно займатися йогою, щоб стати гнучкою

Як часто ви повинні займатися йогою для більшої гнучкості.

Якщо ви хочете мати гнучке та пружне тіло, тоді вам варто займатися йогою від трьох до п'яти разів на тиждень. Що радять вчителі з йоги для тих, хто хоче досягти максимального результату? Випади зі скрутками та Анджанейасана II (поза півмісяця з низьким випадом) швидко змінять ваше тіло.

Додатковим бонусом стане зменшення болю в м'язах та покращення постави. Особливо це полегшить ситуацію для тих, хто відчуває напругу в зоні стегон та підколінних сухожилля.

Кращі пози для більшої гнучкості:

  1. поза голуба
  2. поза нитки в голці
  3. уттанасана
  4. марічитасана
  5. поза собаки з скручуванням

Читайте також: 8 РЕЧІВ, ЩО ВАРТО ДІЗНАТИСЯ ПРО ЙОГУ ПЕРЕД ПЕРШИМ ЗАНЯТТЯМ

скільки часу потрібно займатися йогою

Як часто ви повинні займатися йогою для зміцнення м'язів

Якщо ви хочете використовувати йогу, щоб стати сильнішим, то пам'ятайте, що на це впливає тип занять, а не те, як часто ви ходите на них. Зосередьтеся на уроках, що ґрунтуються на силі, таких як силова віньяса або силова йога. Такі уроки найкраще відвідувати тричі на тиждень і не забувати давати своєму тілу час для відпочинку, щоб він швидше виправився після енергійних тренувань.

Найкращі пози для зміцнення м'язів:

  1. поза воїн 2
  2. поза воїн 3
  3. поза човна
  4. чатуранга
  5. поза дошки
  6. поза стільця

Коригуйте свій йога-режим залежно від переваг свого тіла. 

Джерело фото: unsplash.com

Статті на тему