UA
RU

Як француженкам вдається залишатися у формі: 3 секрети стрункості

Редагувати переклад
Француженки - невичерпне джерело натхнення.

Як француженкам вдається залишатися у формі: 3 секрети стрункості-Фото 1

Нам у всьому хочеться брати з них приклад. Але насамперед нас цікавить, як цим прекрасним дівчатам вдається залишатися тендітними та витонченими у будь-якому віці. Виявляється, справа не тільки і не так у генетиці. У француженок є маленькі секрети стрункості. Пропонуємо з ними познайомитись!

Вибирайте натуральні продукти

Рекламодавці чудово знають про те, як на тих, хто худне, діють етикетки «знежирений», «без цукру», «дієтичний». І безсоромно користуються цим. В той час, як продукти без привабливих обіцянок піддаються меншій обробці і містять не так багато цукру, як ми звикли думати. Француженки віддають перевагу максимально натуральній їжі, оскільки вона насичує і дарує заряд енергії до наступного прийому їжі. А ось «дієтичні» продукти не можуть цим похвалитися, тому вам доводиться замість однієї порції є дві.

Читайте також: ТІЛО В СПРАВИ: ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА СОБОЮ ПІСЛЯ 30 РОКІВ

Насолоджуйтесь їжею

Француженки ніколи не докорятимуть себе за з'їдене тістечко або шматочок шоколаду — їм важливо отримувати задоволення від життя та їжі, зокрема. Ми ж лаємо себе за найменшу поблажку в дієті. Це неправильний підхід. Іноді треба балувати себе улюбленими, хоч і шкідливими для тих, хто худне стравами. Інакше все може закінчитись зривом, який не закінчиться на одному шматочку торта. Порада від француженок: «Позбавтеся огидного почуття провини».

Читайте також: ГОЛОДНІ ГРИ: ЩО З'ЄСТИ ПІСЛЯ ТРЕНУВАННЯ?

Сприймайте їжу як спосіб соціалізації

Їжте заради того, щоб жити, а чи не навпаки. Важливо пам'ятати, що їжа живить як ваше тіло, а й душу, і розум. Наприклад, француженки використовує час, відведений на обід, не тільки для вгамування голоду, але для дружніх розмов з колегами, обговорення останніх новин, пошуку рішень виробничих завдань. Вони насолоджуються їжею у приємній компанії, тому рідко переїдають.

Статті на тему