UA
RU

Як не переїдати на свята: три поради від дієтолога

Редагувати переклад
Хіба можна думати про дієту, коли перед тобою олів'є та бутерброди з червоною ікрою?

Як не переїдати на свята: три поради від дієтолога-Фото 1

Дотримуватися правильного режиму харчування складно, а в новорічні свята практично неможливо. Лише кілька днів застілля призводять до плачевних результатів — парі сантиметрів на талії та парі кілограмів на терезах. Але відомий дієтолог Джина Флоріо знає, як утихомирити свій потяг до їжі і не переїсти за святковим столом. 

Як не переїдати на свята: три поради від дієтолога-Фото 2

Їжте тільки тоді, коли голодні

Завжди є спокуса попросити додаткову порцію пюре або відправити в тарілку ще одну ложку улюбленого Цезаря, але чи хоче цього ваш шлунок? Прислухайтеся до його голосу, адже він вирішальний. Наше тіло саме каже, чи потрібна вам їжа або вам просто нудно, або ви відчуваєте суто психологічну потяг до улюблених страв. Якщо у вас виникає сумнів, їсти чи ні, випийте склянку води. Ви здивуєтеся, як часто ми приймаємо спрагу за голод.

Читайте також: У ОСТАННІЙ МОМЕНТ: 4 СПОСОБИ СХУДНІТИ ПЕРЕД СВЯТАМИ

Як не переїдати на свята: три поради від дієтолога-Фото 3

Перекушуйте перед гулянням

Йти на новорічну вечірку голодною – це величезна помилка. Це те саме, що йти в продуктовий магазин на голодний шлунок — результат гнітючий: порожній гаманець і непотрібні «шкідливості». Перед тим, як поринути у світ гастро-задоволень, з'їжте щось перед виходом. Джина рекомендує звернути увагу на продукти, багаті на білок, вони дозволять вам довго підтримувати почуття ситості.

Як не переїдати на свята: три поради від дієтолога-Фото 4

Будьте обережні з алкоголем

Пам'ятайте, що зловживання алкоголем та зменшення кількості води призводить до дегідратації організму, голоду та неконтрольованих поривів з'їсти ще щось. Міцні напої притуплюють почуття та затуманюють думки, тому ви й самі не помітите, як з'їсте зайвого. Ми не закликаємо вас відмовлятися від алкоголю на Новий рік, але радимо після кожного келиха випивати склянку води. Це врятує вас від переїдання, а заразом і від сп'яніння. 

Джерело фото: unsplash.com

Статті на тему