Edit page title 7 способів ознак того, що бюстгальтер шкодить здоров'ю
Edit meta description 80% жінок носять невідповідні бра і навіть не підозрюють, яку шкоду завдають своєму здоров'ю.

Close edit interface
UA
RU

Як неправильно підібраний бюстгальтер може вплинути на ваше здоров'я

Редагувати переклад
80% жінок носять невідповідні бра і навіть не підозрюють, яку шкоду завдають своєму здоров'ю.
бюстгальтер

Вибираючи бюстгальтер, ми намагаємося знайти той єдиний, який добре сяде та буде гарним. Але ми не завжди дбаємо про зручність власних грудей та тіла загалом. За статистикою, з 80% жінок, які носять неправильний бра — 70% обирають бюстгалтер, який малий і 10% — великий. 

Чому бюстгальтер за розміром може стати причиною різних захворювань?

Незручний бра не тільки приносить дискомфорт, з яким ви можете зіткнутися; погано підібраний бюстгальтер може справді мати серйозні наслідки для вашого загального здоров'я. За словами Тіма Аллардайса, головного лікаря клініки в Surrey Physio:

Бюстгальтер, який занадто тугий, обмежує рух у верхній частині спини, викликаючи жорсткість у хребті. Хребці повинні бути в русі, але експерти вважають, що ділянка, де ремінь бюстгальтера перетискає їх, створюється атрофічний стан.

На жаль, більшому ризику піддаються володарки пишних грудей. Саме через важку вагу молочних залоз, навантаження припадає на м'язи шиї та верхню частину спини. Як тільки м'язи шиї перевантажені, ймовірність виникнення головного болю збільшується в рази (вони також відомі як цервікогенний головний біль).

Читайте також:5 ПРИЧИН, ЧОМУ ШОКОЛАД КОРИСНИЙ ДЛЯ ЗДОРОВ'Я

бюстгальтер

Як дізнатися, чи правильно підібрано бюстгальтер?

Ми знайшли кілька способів, щоб дізнатися, чи не шкодить ваш улюблений бра здоров'ю.

Спосіб 1: Ви почуваєтеся в ньому не комфортно, здавлено, болісно

Незалежно від того, який дискомфорт приносить вам ваш бюстгальтер: щільно сидить по тілу або залишає сліди, він, апріорі, вважається небезпечним. Не варто ґвалтувати себе і заганяти в болючі рамки, намагайтеся змінювати бра в міру виникнення будь-яких болючих відчуттів.

Спосіб 2: Вам доводиться туго затягувати шлейки та використовувати останні гачки

Якщо вам доводиться туго затягувати свій бюстгальтер і використовувати останні гачки на ремінці білизни, тоді ваше бра явно вам не підходить. Ідеальний варіант - це коли шлейка з підтягуючим механізмом знаходиться на середині плеча, а гачки ви використовуєте перші або другі за рахунком.

бюстгальтер

Спосіб 3: Ремінці впиваються в плечі 

Якщо ремінці впиваються в плечі, це означає, що вони тримають велику вагу. Правильні ремінці повинні міцно триматися на плечах, не створюючи вм'ятин або червоних міток, адже вони повинні виконувати свою функцію без створення неприємних відчуттів. Правильні шлейки щільно прилягати до тіла і не спадати з плечей.

Спосіб 4: Ваші груди випадають із чашечок

Якщо ваші груди виглядають так, ніби вони намагаються втекти, ваш бюстгальтер, ймовірно, занадто малий. Намагайтеся вибирати таку чашку, в яку щільно лягатимуть груди і не випадатиме. Віддавайте перевагу більш закритим та глибоким чашкам для щоденного використання. 

Читайте також: СТУДЕНТ З МЕКСИКИ СТВАРЮВ БЮСТГАЛЬТЕР, ЗДАТНИЙ ВИЯВЛЯТИ РАК ГРУДІ

Спосіб 5: Коли ви піднімаєте руки, груди випадають із бра знизу

Так само, як груди не повинні випинатися зверху, вони також не повинні перебувати під бра. Це може не тільки означати, що чашка надто маленька, але й те, що чашки надто вільні. Центральна частина бюстгальтера між двома чашками називається гора і повинна лежати рівно, прилягаючи до тіла.

бюстгальтер

Спосіб 6: Ремінець на спині знаходиться вище ніж чашки

Задня частина бюстгальтера не повинна підніматися, тому що це призведе до того, що передня частина опуститься вниз і не надаватиме достатньої підтримки ваших грудей. Усі частини бюстгальтера повинні бути паралельно один одному і рівномірно розподіляти функції.

Спосіб 7: Ваше тіло змінилося, а старий бра підходить досі

Коли ви втратите або набираєте вагу, ви, ймовірно, купуєте новий одяг, щоб він відповідав вашим пропорціям; це має стосуватися і ваших бюстгальтерів. Оскільки тіло змінює розмір / форму (наприклад, під час вагітності або після пологів), ваш старий бюстгальтер навряд чи вам підійде. Щоразу, коли ви помічаєте зміну загального розміру тіла, варто змінювати бра, інакше ви витратите всі гроші на нові вбрання, але відчуватимете дискомфорт під ними.

Так що варто перебрати свій білизняний гардероб і позбавиться бюстгальтерів-шкідників.

Фото: unsplash.com

Статті на тему