UA
RU

Як повторити макіяж з показу Dior SS18

Редагувати переклад

Нове бачення натурального макіяжу.

Як повторити макіяж з показу Dior SS18-Фото 1

Зовсім недавно у Парижі пройшов показ колекції Dior Ready to Wear SS18. Ми не могли не звернути увагу на ті б'юті-складові образи, які розробляв сам Пітер Філіпс – креативний директор Dior з макіяжу. Для цього шоу він створив натуральний макіяж з акцентом на очі.

Як повторити макіяж з показу Dior SS18-Фото 2

Нова колекція креативного директора жіночої лінії Christian Dior Марії Грації К'юрі (віддає данину поваги Нікі де Сен-Фалль – французькій театральній художниці, яка тісно співпрацювала з Будинком Діора у 1960-х-70-х роках).

«Сяюча краса цієї великої художниці надихнула мене на створення нового та сучасного макіяжу. Зокрема, я хотів підкреслити очі і зробити на вигляд дуже спонтанний макіяж, який створював би враження, що його завдала зовсім юна дівчина».

Як же повторити макіяж?

Почавши з макіяжу очей, Пітер Філіпс покрив вії сироваткою Diorshow Maximizer 3D, а потім – тушшю Diorshow Pump'n'Volume Mascara у відтінку Black Pump у 5-6 шарів. Це створило ефект накладних, трохи павукових вій. Брови причесав тушшю Diorshow Bold Brow та заповнив прогалини за допомогою олівця Diorshow Brow Styler.

Як повторити макіяж з показу Dior SS18-Фото 3

Щоб вирівняти тон, він використав базу під макіяж Diorskin Forever & Ever Wear Primer, а потім тональний крем Dior Forever Undercover foundation (буде доступний у січні 2018). Дрібні недосконалості приховав консилером Diorskin Undercover Concealer. Закріпив усе розсипчастою пудрою Diorskin Forever & ever Control Loose Powder, яка додала матовий фініш.

Як повторити макіяж з показу Dior SS18-Фото 4

Завершив образ макіяж губ: спочатку було нанесено цукровий скраб для губ Dior Addict Lip Sugar Scrub, а потім, залежно від тону шкіри моделей, бальзам для губ Dior Addict Lip Glow у відтінках Pink, Coral, Lilac або Berry.

Як повторити макіяж з показу Dior SS18-Фото 5

Пропонуємо вам переглянути коротке відео, на якому Пітер Філіпс наочно демонструє макіяж.

Статті на тему