UA
RU

Як подбати про шкіру під час подорожі

Редагувати переклад
Беріть у відпустку все найнеобхідніше і вам буде щастя. 

Як подбати про шкіру під час подорожі.

У подорожі догляд за шкірою стоїть далеко не на першому місці. Коли є можливість досліджувати вузькі вулички нового міста, купатися в морі без перерв і забути про роботу, маски, пілінги, тоніки та інші мешканці наших косметичок теж йдуть на почин. Але рішення не проводити за процедурами весь вільний вечір, хоча б елементарними, дається взнаки після повернення в рідні пенати. 

Щоб не доводити ситуацію до крайньої точки, подбайте про шкіру до, під час та після подорожі. 

Читайте також: 20 головних напрямків для подорожей у 2020 році

 

Любов до стабільності

Перефразовуючи відому приказку, скажімо: стабільності час, а експериментам годину. Подорож — найгірший початок, щоб випробувати новий засіб, прислухатися до порад подруги та купити той найкращий крем, який вам може не підійти аж до алергії.

Стандартний набір процедур теж міняти не варто. Якщо робите фейсбілдинг або користуєтеся чудо-масажером для особи, у відпустці продовжуйте так само. 

Як подбати про шкіру під час подорожі.

Набір мандрівника

Перельоти з ручною клажею – страшний сон мандрівників, які нікуди не літають без свого арсеналу б'юті-піхотинця. Але з реальністю доводиться миритися чи платити за додаткову вагу. Щоб такого не сталося, проведіть жорсткий відбір своїм засобам та беріть із собою лише найкращі та важливіші. 

Навряд чи у відпустці вам знадобиться кілька тюбиків тонального крему і хайлайтер, а ось крем для зони під очима, зволожуючий крем, гель для обличчя, що очищає, і батер будуть як можна до місця. 

Читайте також: Нельотне вбрання: що не варто одягати в літак

Порятунок від літака

Після перельоту шкіра помітно пересушена і потребує експрес-порятунку. Врятуватися від стягування та лущення можна за допомогою швидко нанесеного крему або маски. До речі, навіть під час польоту можна нанести тканинну маску на обличчя. 

Як подбати про шкіру під час подорожі.

Догляд не лише за особою

Збираючи речі, думайте не тільки про обличчя та його свіжість під час перельоту, а й про тіло. Сонцезахисний крем повинен бути в косметичці постійно, навіть якщо ви летить кататися на лижах, зволожуючий засіб для тіла - must-have, а бальзам для губ, масло для кутикули і крем для рук - речі, про які навіть не варто нагадувати. 

Статті на тему