Матова помада міцно увійшла до нашої повсякденної б’юті-рутини. І це не дивно, адже вона вона практична, стійко тримається на губах, навіть незважаючи на випиту каву, підходить під образи для заходів зі строгим дрес-кодом і під кежуал-образи. Єдиний недолік матової помади – зневоднення губ та потріскана шкіра. Але не поспішайте геть-чисто відмовлятися від можливості не поправляти помаду що годину і переходити на глянцеві текстури.
Розповідаємо про кілька простих кроків, які допоможуть зберегти губи зволоженими та підготують до нанесення примхливої матової помади, яка за неправильного підходу може підкреслити всі недоліки.
Читайте також: Право на помаду: чому краса – поле інтересу не лише б’юті-гуру, а й юристів
Щоб матова помада не підкреслювала всі нерівності та лущення, подбайте про зовнішній вигляд своїх губ заздалегідь. В ідеалі – напередодні дня, коли вам доведеться наносити. Використовуйте для цього скраб з частинками, що відлущують, які дбайливо видалять омертвілі клітини шкіри, але при цьому не травмують її. Вибирайте засоби, в яких є зволожуючі олії авокадо, жожоба чи виноградних кісточок.
Цей крок можна назвати найголовнішим, адже якщо його пропустите, можна попрощатися з ідеальним ефектом матових губ.
Бьюті-індустрія не стоїть на місці та постійно дивує нас новинками. Маски для губ складно назвати чимось інноваційним, але в наших широтах вони поки що не узвичаїлися.
Косметолог Леслі Бауманн каже, що губи набагато більше схильні до впливу ультрафіолету, адже вони не виробляють шкірного сала і складаються всього з чотирьох клітинних шарів шкіри, у той час як решта тіла покрита приблизно п’ятнадцяти шарами. Такий продукт як натуральна зволожуюча маска для губ ефективно підготує їх до макіяжу та зволожить.
Читайте також:
Тепер можна використовувати праймер не тільки для обличчя, а й для губ. Це диво-засіб зробить вуста шовковистими та підготує базу для нанесення наступних етапів. Оскільки ідеальна матова губа потребує рівномірно розподіленого кольору, праймер стане вашим найкращим другом на цьому шляху.
Головне – не використовувати для обличчя та губ один і той же праймер. По-перше, у них різна дія та щільність. По-друге, перенести висипання з обличчя на ніжну шкіру губ і навпаки, в такому разі, буде простіше простого.
Передостанній крок перед фінішом – використання олівця. Багато хто нехтує цим етапом і переходить відразу до нанесення помади, але в такому разі не варто сподіватися на те, що рука не здригнеться і не вийде за контур. Для матової помади олівець також варто вибирати матовий, бажано того ж кольору або на один відтінок темніший.
Після ретельної підготовки губ можна переходити до найголовнішого нанесення помади. Відтінок вибирайте залежно від своїх смакових уподобань, ситуації або образу, але якщо ви правильно виконали всі попередні етапи, фінальний принесе вам лише задоволення.
Не наносите матову помаду в кілька шарів, щоб уникнути пересушування та акценту на зморшках. Незначний вихід за контур можна виправити за допомогою ватного диска та міцелярної води або консилера. У фіналі промокніть губи серветкою для ідеальної матовості.