Закрити
UA
Краса

Як відбулася ювілейна церемонія премії “Земля Жінок” від фонду Yves Rocher

Поділись:

10 років фонд Yves Rocher під егідою Інституту Франції підтримує зусилля наших жінок захищати планету та забезпечувати найкраще майбутнє!

posts-to-db-Фото 1

27 лютого в особняку Полякова відбулася десята ювілейна церемонія нагородження Премією «Земля Жінок» в Україні Фонду Yves Rocher під егідою Інституту Франції та за підтримки посольства Франції в Україні. Мета премії – підтримати жінок у боротьбі за збереження навколишнього середовища та надати гранти для подальшого розвитку перспективних проектів.

 

Історія премії «Земля Жінок» в Україні

posts-to-db-Фото 2

Жак Роше, син засновника бренду Yves Rocher та президент Фонду Yves Rocher, ніколи не приховував свого захоплення незламною силою Жінки. Їхня невичерпна енергія та віра надихнули його на створення у 2001 році премії «Земля жінок».

3а час існування премії, яка сьогодні охоплює 11 країн, лауреатами стали 400 активісток. Вони отримали 2 млн. євро на розвиток своїх проектів. В Україні премія Фонду Yves Rocher з’явилася у 2010 році, щоб засвідчити переломний момент в екологічній свідомості українців та сприяти активізації суспільної дискусії навколо питання збереження та раціонального використання ресурсів.

За 10 років існування премії Фонд Yves Rocher в Україні відзначив 30 проектів та виплатив їх авторам 100 000 євро. Кожен із зазначених проектів був справжнім відкриттям, яке здатне зробити нашу планету кращою. За кожною з цих ідей стоїть жінка, якій небайдуже майбутнє Землі.

 

Лауреати премії «Земля Жінок» 2019 року

На премію 2019 подали заявку автори 19 проектів, з яких журі відібрало трійку переможців. Щорічно всі отримані анкети обробляються представниками Фонду Yves Rocher в Україні, з них відбирають 10 найкращих. Переможцями премії «Земля Жінок» у 2019 році стали жінки, чиї проекти було визнано журі найперспективнішими для захисту довкілля та біорізноманіття в Україні.

3-ю премію та грант у розмірі 2000 євро отримала Ганна Уварова та її проект «Благодійний магазин «Ласка»». Його мета — створення зручної та прозорої системи збору, сортування та продовження життєвого циклу предметів одягу, взуття та аксесуарів. У перспективі це допоможе вирішити проблему накопичення у столиці текстильного сміття, привчити киян до свідомого споживання та реалізувати суспільно важливі соціальні ініціативи.

2-ю премію та грант 3000 євро отримала Наталія Гасюк та її проект «Рятувальники для природи». Мета проекту – збереження природоохоронних територій та об’єктів у межах Дністровського регіонального ландшафтного парку та розвиток екотуризму.

1-ю премію та грант у розмірі 5000 євро отримала Ганна Прокаєва та її проект «Kharkiv Zero Waste: кампанія за ресайклінг». Екохаб – це простір, де проходить прийом вторинної сировини, популяризація сортування відходів, розумного споживання та життя в стилі zero waste.

[mc_gallery id=147816]