UA
  RU

  Як за допомогою макіяжу змінити характер

  Редагувати переклад
  Показати характер за допомогою макіяжу нескладно. Дівчата вже десятки років користуються благами косметичної індустрії, фарбуються за смаком та залежно від ситуації. Макіяж мимоволі впливає і на думку оточуючих: додає в їхніх очах суворості, легковажності чи мрійливості. Все це — зворотний зв'язок ззовні, але чи можна за допомогою косметики змінити свій характер?

  Психологи запевняють, що сприйняття себе будується як на переконаннях, а й зовнішніх змінах. Наприклад, коли ми бачимо в дзеркалі впевнену та сильну особистість, то можемо наважитися на сміливіші вчинки у повсякденному житті. Отже, якщо ми хочемо набути якоїсь межі характеру, для початку можна намалювати її на обличчі.

  як підібрати макіяж

  Перший крок – звичка робити макіяж

  Не поспішайте закривати статтю, навіть якщо ви не бажаєте йти на поводу у моди, а закид «ти ж дівчинка» у бік ненафарбованого обличчя набрид. Мова не тільки про скрупульозне нанесення бронзера, рум'ян і тіней, а й природний нюд, який здатний підкреслити красу і допомогти по-новому поглянути на себе.

  Якщо ви відчуваєте, що вам не вистачає впевненості, але яскравий макіяж, smoky eyes і вишнева помада, як і раніше, суперечать вашому внутрішньому світу, спробуйте просто змінити тон і вигляд шкіри. Ви здивуєтеся, наскільки рівний колір та рельєф обличчя змінюють зовні та зсередини. Широкі пори, недосконалості, дефекти? Все можна виправити. У Професійна косметика NYX є чудові засоби, наприклад, Pore Filler або HD Studio Liquid Foundation, які перекривають все, що не тішить око у дзеркалі, та створюють досконале покриття.

  Як не пускати пилюку в очі? Обнуляємось!

  З виразним макіяжом — та сама ситуація. Ви звикли до «бойового розфарбування», але щось у житті змінилося і захотілося бачити себе більш природною, м'якою, душевною, відкритою і готовою демонструвати своє справжнє обличчя у всіх сенсах. Зупиніться на корекції тону, брів та підфарбовуванні вій. Подивіться, наскільки прекрасна ваша природна і помірковано підкреслена краса. Почуття, що ви більше не ховаєтеся за маскою, а ваша цінність – не в яскраво підведених очах, виникає негайно.

  як не переборщити з макіяжем

  Сила, енергія, пристрасть та авторитет

  Повертаємося до «димних» очей та губної помади. Хоч як крути, а макіяж привертає увагу. Правильний акцент у ньому може зіграти на користь власному світовідчуттю та подачі. Бажаєте проявити у погляді силу та не боятися її демонструвати? Підкресліть очі чорним кольором і зробіть їх розкосими. Це безпрограшний варіант, щоб побачити в дзеркалі шикарну, вольову, впевнену в собі дівчину та захопитись її енергетикою.

  Чуттєвість і пристрасть закладені в кожній із нас, просто не всім вдається легко їх розкрити. Правильно, саме час для помади та акценту на губах, якщо вам знадобилися ці якості. Відчуйте, як емоційно заряджені сигнали походять від вас. Помада - інструмент для вироблення впевненості та наполегливості. Яскраві губи, особливо у винних відтінках, не дозволять залишатися осторонь і зволікати з рішеннями. Вам захочеться взяти ініціативу у свої руки при думці про те, як ви зараз виглядаєте. Головне в роботі з помадою – акуратне та точне нанесення. Виявіть любов до себе та не скупіться на старання для створення ідеального контуру.

  макіяж, який вибрати за характером

  Від банальності до багатої фантазії

  Відчуваєте, що починаєте мислити шаблонами та ідейно збідніли? Негайно повертайте собі творчий настрій. Відкиньте класичні стрілки та темні кольори, озброїться кольоровими олівцями, тінями, підводками та вперед! Намалюйте стрілки нестандартної форми і не бійтеся здатися дивною. Замість верхньої повіки красиво і незвичайно підкресліть нижнє і без зазріння совісті помилуйтеся своїм оригінальним рішенням. Поєднуйте кілька яскравих кольорів та створюйте райдужний макіяж. Вас не повинно хвилювати, що думають про це. Заряджатися креативом для себе.

  Статті на тему