UA
  RU

  Як створюється натуральна косметика

  Редагувати переклад

  Натуральне господарство: Костянтин Путіленко побував на батьківщині пана Іва Роше – пристрасного шанувальника рослинного світу та творця однойменного косметичного бренду.

  pyr01820

  Затишне містечко Ля-Гасії знаходиться за три години їзди на північний захід від Парижа. Саме тут у 1959 році юний Ів Роше вперше замислився над створенням косметики на основі рослинних інгредієнтів. Згодом він переобладнав горище батьківського будинку під міні-лабораторію та виробничу лінію. Першим продуктом став натуральний крем на основі лютичного чистяка, а продаж здійснювався за допомогою поштових відправок безпосередньо клієнтам. Згодом популярність косметики поширилася по всій країні, а асортимент став настільки широким, що настав час відкривати перший магазин у Парижі. Це дало поштовх для розвитку цілої мережі, яка сьогодні налічує близько 600 торгових точок лише у Франції. У себе на батьківщині компанія є абсолютним лідером із продажу всіх категорій косметичних товарів, включаючи декоративну косметику та парфумерію. До речі, той перший магазин на бульварі Осман існує до цього дня і вважається головним концепт-стором бренду.


  concept-store-yves-rocher-haussmann-3

  Експертиза Yves Rocher у догляді за шкірою незаперечна. Левову частку прибутку компанія вкладає в інноваційні розробки та дослідження, а її прогресивний директор з наукового розвитку Кзав'є Ормансе продовжує подорожувати світом у пошуках нових цілющих рослин.


  pyr01797

  Одним із ключових завдань Yves Rocher як виробника натуральної косметики є турбота про навколишнє середовище. У 1989 році компанія першою з косметичних брендів відмовляється від випробувань на тваринах, вирощуючи всю сировину виключно органічним способом. Усі власні поля Yves Rocher відзначені сертифікатом Ecocert.

  ????????


  Культовий догляд
  У 2015 році компанія випускає широку гаму антивікових засобів для цілеспрямованого догляду за шкірою обличчя Sérum Végétal із екстрактом рослини життя. Вона включає три лінійки: Відновлення пружності (з камеддю акації), Природне сяйво (з екстрактом зеленого рису) і Ліфтинг-ефект (з екстрактом кісточок обліпихи), в кожну з яких входять денний і нічний креми, сироватка і засіб для області навколо око.

  ppr06552

  ІННОВАЦІЯ
  В основу ефективного впливу Sérum Végétal на клітини покладено принцип асиміляції – процесу одержання шкірою корисних речовин із косметичного продукту. В ідеалі шкіра повинна вбирати активні інгредієнти з крему, пропускаючи їх у більш глибокі шари, але найчастіше значна частина залишається зовні, адже шкіра – бар'єрний орган, і її головна місія – захищати. Вона вибірково вбирає ті речовини, брак яких відчуває. Має значення молекулярна маса активних компонентів. Великі молекули всередину не просочуються. Тому було створено «технологію натуральної асиміляції», яка допомагає підготувати діючі речовини для проникнення в шкіру, змінюючи їх розмір, полярність та активну форму. Це дозволяє гамі Sérum Végétal впливати на всі типи зморшок та відновлювати матерію клітин зсередини.  2135

  Статті на тему