UA
RU

Як доглядати за шкірою, якщо вам 30 і більше

Редагувати переклад
Тепер ви не можете хаотично зволожувати шкіру та уникати походів до косметолога. 
Як доглядати за шкірою, якщо вам 30 і більше.

mango.com

Заповідь №1

Зволоження - це найважливіший момент у догляді для жінок за 30. Ви повинні не тільки змусити свою поличку відповідними засобами, а й ретельно стежити за рівнем гідратації організму. Отже, приготуйтеся пити воду у великих обсягах (якщо у вас немає протипоказань). Крім води, підтримують тонус клітин шкіри колаген, вітамін Е та ресвератрол. Так що при виборі засобів догляду шукайте на упаковці ці інгредієнти. Також у складі продуктів мають бути антиоксиданти та гіалуронова кислота. 

Пам'ятайте, що гарне зволоження – це ключ до молодості шкіри. І це стосується не лише власниць сухої шкіри, а й тих, хто має жирну шкіру. А все через те, що з віком вироблення еластину та колагену починає сповільнюватися. Звідси і млявість, в'ялість, сухість. 

Читайте також: ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ З ВАШОЮ ШКІРОЮ У 20, 30 І 40 РОКІВ

Заповідь №2

Зробіть кислоти своїми найкращими друзями. І нехай саме слово «кислоти» має якийсь відривний ефект, та й перше враження від них досить лякає (печіння, почервоніння), вони повинні бути у вашому ритуалі краси. 

Аскорбінова та L-аскорбінова кислоти, відомі також як вітамін С, найкраще підходять для денного догляду, оскільки вони в основному діють як антиоксиданти, а не ексфоліанти. (Радимо інвестувати гроші в сироватку з цим корисним інгредієнтом). Гліколева та молочна кислоти є альфа-гідроксикислотами, які ідеально підходять для нічного догляду, оскільки вони «працюють» як ексфоліанти і найкраще проявляють себе під час регенерації шкіри.

Як доглядати за шкірою, якщо вам 30 і більше.

@byrdiebeauty

Заповідь №3

Кабінет дерматолога - це передостаннє, куди ми заглянемо (перше місце в нашому списку "no-no" традиційно займає стоматолог). І дуже дарма. У 30 років ми починаємо відчувати незвичні для нас речі: у когось з'являються «дорослі» акне, хтось бореться з сухістю шкіри, хтось страждає від запалень. Ваше тіло готується вступити в новий період і всіляко вас сповіщає про це. 

Чому похід до дерматолога такий важливий? Та тому, що ваші улюблені засоби для догляду тепер малоефективні: новий вік — нові проблеми — нові рішення. Фахівець допоможе вам підібрати правильну beauty-рутину, складе збалансований раціон харчування, підкаже потрібні процедури та дасть аналіз нинішньому стану шкіри.

Читайте також: 5 РЕЧІВ, ЯКІ КОЛИШЕ РОБИТИ КОЖНИЙ ДЕНЬ ДЛЯ ІДЕАЛЬНОЇ ШКІРИ

Заповідь №4

Слідом за дерматологом вирушайте до косметолога. Він більш детально розповість про процедури, рекомендовані вашою шкірою на даному етапі життя. Залежно від ситуації, ви можете обійтися пілінгами і масками або вам доведеться вдатися до більш серйозних процедур, як мезотерапія або ліфтинг. Ви також зможете разом підібрати продукти, які будуть орієнтовані на вирішення індивідуальних проблем зі шкірою.  

Заповідь №5

І куди ж без нашої улюбленої рубрики щодо захисту від сонця. Декоративна косметика та косметика для догляду за шкірою повинні містити фільтри SPF. У цьому питанні немає поняття «надто». Ви повинні наносити креми з SPF кілька разів на день (вечір теж рахується) і не обмежуватися лише літнім сезоном. Якщо ми не бачимо сонця, це не означає, що воно не бачить нас. Ультрафіолет — дуже потужна зброя проти нашої молодості, тож будьте пильні. 

Статті на тему