UA
RU

Як доглядати за нігтями в домашніх умовах

Редагувати переклад
Покрокова інструкція зі зняття гель-лаку в домашніх умовах, а також поради про те, як зберегти шкіру гладкою, а нігті здоровими. 

Як доглядати за нігтями в домашніх умовах.

Карантин вносить у наші життя свої правила, які так чи інакше порушують звичний перебіг подій. Marie Claire Ukraine наполегливо рекомендує дотримуватись карантину, слухати рекомендації Міністерства охорони здоров'я України, не пропускати наші інтерв'ю зі знаменитостями у рубриці #StayAtHome та читайте інші статті, в яких ми розповідаємо, як провести карантин із користю, а також даємо ефективні рекомендації. 

Сьогодні в центрі уваги – догляд за собою. Оскільки салони краси закриті, до своїх улюблених майстрів ми потрапимо не скоро, а робити з відрослим гель-лаком, пересушеною кутикулою та шкірою рук щось доведеться. Розповідаємо, як не перетворити «салон» у себе вдома на зброю тортур і зберегти нігтьову пластиною цілою та неушкодженою. 

Читайте також: 7 nail-трендів 2020 року, які варто спробувати

 

зволоження 

Регулярне використання спиртових антисептиків і часте миття рук (а це, не забувайте, одне з головних правил в умовах пандемії, яке допоможе убезпечитися) рано чи пізно зробить вашу шкіру сухою та схожою на наждачний папір. Така реакція не дуже приємна, але запобігти її можна.

Не забувайте про зволоження шкіри рук та кутикули. Якщо ваш крем занадто жирний і не підходить для частого використання через довге вбирання, поміняйте засіб на більш універсальний. Про 

[product_gallery id=582756]
 
Як доглядати за нігтями в домашніх умовах.

кутикула 

В одних кутикула відростає повільно і не турбує зовнішнім виглядом, а в інших — майже відразу після салонного манікюру. Якщо ви ставитеся до другого типу, не варто засмучуватися, але й забувати про чутливу зону теж. 

Загальні рекомендації щодо догляду за кутикулою:

  • регулярно наносите крем для рук і не забувайте про кутикулу, вона теж потребує рясного зволоження;
  • придбайте спеціальну олію для догляду за кутикулою;
  • замість професійного засобу для догляду за кутикулою можна використовувати натуральну олію: чайного дерева, арганову, олію ши, персика, іланг-ілангу. 
Як доглядати за нігтями в домашніх умовах.

Cuticle Remover, 177 грн

Купити засіб для видалення кутикули 

Як доглядати за нігтями в домашніх умовах.

Олія чайного дерева, 191 грн

Купити 

Що робити з відрослим манікюром?

Видаляти гель-лак із нігтів найкраще в салоні за допомогою професійного майстра, а не самостійно. Чому? В іншому випадку велика ймовірність пошкодити нігтьову пластину зривання шару гель-лаку або спилювання без потрібних для цього підручних засобів.

Як доглядати за нігтями в домашніх умовах.

Як наслідок, можна отримати пересушені нігті, що розшарувалися. Щоб вони відросли до нормального стану, знадобиться щонайменше кілька місяців, від двох до шести. Перш ніж нехтувати правилами, подумайте, чи готові ви чекати півроку, щоб повернути гарні та здорові нігті? 

Якщо ваш манікюр все ще в хорошому стані, але нігті встигли відрости, не поспішайте видаляти його самостійно. Підстригти нігті до комфортної довжини і підпиляти, а поки ви дістанетеся до свого улюбленого майстра, з ними не станеться нічого страшного, вони просто зростатимуть далі. Якщо ж гель-лак потріскався, нігті вже встигли розшаруватися, то розповідаємо, як зняти покриття самостійно. 

Як доглядати за нігтями в домашніх умовах.

Як зняти гель-лак у домашніх умовах?

Для видалення гель-лаку в домашніх умовах, якщо манікюр все-таки в поганому стані і нігті не дотерплять до кінця карантину, потрібно: 

  • пилка;
  • рідина для зняття гель-лаку;
  • професійна чи звичайна фольга;
  • ватні диски;
  • апельсинові палички або пушер (професійний інструмент зі зняття покриття).

 

Крок 1: Спиліть верхній шар лаку

За допомогою пилки зніміть верхній глянсовий шар гель-лаку. Робіть це акуратно, намагайтеся не зачіпати кутикулу і м'які тканини, а також нігтьову пластину, щоб не пошкодити її. 

Як доглядати за нігтями в домашніх умовах.

Пилка для нігтів

Купити 

Крок 2: Нанесіть спеціальну рідину 

Змочіть ватяні диски у спеціальній рідині для зняття гель-лаку. Звичайний ацетон, на жаль, не впорається з цим так само добре і не розчинить покриття. Замотайте кожен палець у змочений ватний диск, а поверх фольгою. Дайте нігті в спокої на 15-20 хвилин в залежності від засобу. Попередньо уважно прочитайте інструкцію на зняття рідини. 

[product_gallery id=582762]
 
Як доглядати за нігтями в домашніх умовах.

Крок 3: Зняття гель-лаку

І нарешті третій етап – безпосередньо зняття лаку. За допомогою професійного пушера чи апельсинової палички знімайте гель-лак по черзі з кожного нігтя. Не тисніть на пластину, робіть все акуратно та тримайте інструмент паралельно нігтю. 

Пушер або апельсинову паличку можна замінити пилкою, але в такому разі зняти покриття буде складніше. 

Як доглядати за нігтями в домашніх умовах.

апельсинові палички

Купити 

Крок 4: 

Після того, як ви знімете гель-лак, потрібно акуратними рухами зашліфувати нігтьову пластину за допомогою пилки. Не тисніть на ніготь, щоб не зашкодити його. 

Як доглядати за нігтями в домашніх умовах.

Наждакові пилочки для нігтів, 106 грн

Купити 

Крок 5: 

Фінальний етап - нанесення захисного покриття, поживного масла або спеціального засобу з вітамінами для швидшого відновлення нігтьової пластини після гель-лаку. 

Як доглядати за нігтями в домашніх умовах.

Засіб для зміцнення нігтів, 213 грн

Купити 

Статті на тему