UA
RU

Як зміцнити нігті за п'ять простих кроків

Редагувати переклад
Пропонуємо вам покрокове керівництво!
Як зміцнити нігті за п'ять простих кроків.

Ви тільки зняли манікюр із шелаком? У вас від природи ослаблені ламкі нігті? Ми підкажемо вам, як впоратися з будь-якою проблемою. 

Правильна довжина

Дівчатам з довгими нігтями доводиться туго, адже будь-яке побутове питання, починаючи від «розтину» тюбика з тональним кремом і закінчуючи прибиранням, здатне призвести до катастрофи. Як мінімум, ви відбудетеся сколом. Ми радимо вам поки почекати з довгими нігтями і ганьбити короткі. 

надання форми

Намагайтеся регулярно підрізати та підпилювати нігті. Як тільки ви помітили, що нігтьова пластина пошкоджена, відразу беріть в руки пилочку. Тільки будьте обережні і не підпилюйте нігті зворотно-поступальними рухами. Направляйте інструмент від краю пластини до центру з одного боку, потім повторіть те з іншого. 

Читайте також: 10 СТИЛЬНИХ ІДЕЙ ДЛЯ МАНІКЮРУ З INSTAGRAM

Як зміцнити нігті за п'ять простих кроків.

Регулярне зволоження

Обов'язково купіть масло для кутикули та крем для рук. Перше втирайте в кутикулу та нігтьову пластину, а друге – наносите на шкіру рук. Олії добре вбираються в нігті, а креми створюють оклюзійний бар'єр, який затримує вологу. 

лікування нігтів

На деякий час відмовтеся від манікюру та дозвольте нігтям трохи відпочити та зміцнитися. Зараз існує велика кількість «зміцнювачів» для нігтів, які містять вітаміни А, С, Е та інші корисні речовини. 

Догляд за кутикулою

Нехай ваші нігті не будуть виглядати так акуратно, як при манікюрі, переборіть своє бажання позбавитися кутикули. Вона виступає захисним бар'єром від інфекцій та мікробів. А в період, коли нігті ослаблені, це особливо важливо. Зате тепер ваш догляд за кутикулою зведеться до зволоження маслом. 

Джерело фото: unsplash.com

Статті на тему