Edit page title Як покращити текстуру шкіри за п'ять простих кроків
Edit meta description Про що ви думаєте, коли чуєте словосполучення "ідеальна шкіра"? Б'ємося про те, що про відсутність прищів і чорних точок, але…

Close edit interface
UA
RU

Як покращити текстуру шкіри за п'ять простих кроків

Редагувати переклад
Про що ви думаєте, коли чуєте словосполучення "ідеальна шкіра"? Б'ємося об заклад, що про відсутність прищів та чорних крапок, але навряд чи – про текстуру.
Як покращити текстуру шкіри за п'ять простих кроків.

Упевнені, що про текстуру шкіри ви якщо й подумаєте, то десь ближче до кінця списку, проте цей пункт має замикати п'ятірку. Нерівномірна поверхня шкіри є причиною, чому ваш наближений до досконалості макіяж виглядає не так, як у блогера, уроку якого ви слідували. Та й взагалі, якщо текстура пухка, тоді ні про яку ідеальну шкіру не може бути й мови. Але ми знаємо, як вам допомогти у цьому питанні. 

Перш ніж ми перейдемо до суті статті, нагадаємо, що нерівномірна текстура пов'язана з трьома основними причинами: 

  • відмерлими клітинами, які накопичуються на поверхні шкіри
  • пошкодженням від сонячних променів
  • токсичними речовинами із навколишнього середовища

Читайте також: ГАРМОНІЧНЕ ПОЄДНАННЯ: 5 ГОРМОНІВ МОЛОДОСТІ

1. Пийте більше води

Це універсальна порада, яка стосується практично будь-якої вашої проблеми, чи то головний біль, чи нерівномірна текстура шкіри. Але вода для людини дійсно має першорядне значення, тому зайвою ця порада в жодному разі не буде. Завжди пам'ятайте гідробаланс організму і те, що шкіру потрібно підживлювати не тільки зовні (сироватки, креми, маски), але і зсередини. Зволоження – ключ до успіху.

Як покращити текстуру шкіри за п'ять простих кроків.

2. Робіть пілінг

Відмерлі клітини шкіри одна з ключових причин того, що у вас нерівна текстура шкіри. Як із цим впоратися? Дуже легко! Два-три рази на тиждень робіть пілінг шкіри обличчя. Головна проблема в тому, щоб знайти ідеальний ексфоліант. Багато засобів містять абразивні частинки, що відлущують, які можуть призвести до мікророзривів і надлишкового виробництва шкірного сала. Ми радимо вам вибирати засоби на основі кислот або звернутися до свого косметолога за рекомендацією.

Як покращити текстуру шкіри за п'ять простих кроків.

3. Користуйтесь оліями

Можливо це прозвучить несподівано, але використання олій допомагає залозам виробляти вироблення шкірного сала у помірних кількостях. Організм відчуває, що шкіра зволожена, тому не вдається до надзусиль. Звідси робимо простий висновок: чим збалансованіші «шкірні» процеси, тим нижча ймовірність нерівномірної текстури. Якщо організм працює як годинниковий механізм, то ваша шкіра виглядає ідеально. 

Читайте також: 20 ПОМИЛОК ПРИ ДОГЛЯДІ ЗА ШКІРОЮ

4. Введіть вітамін С

Вітамін С є обов'язковим компонентом захисту шкіри від вільних радикалів у навколишньому середовищі (які також призводять до нерівної текстури). Цей вітамін відіграє важливу роль і в інших питаннях, пов'язаних зі шкірою, так, він вирівнює та освітлює тон обличчя, зменшує зморшки, а також містить гліцерин, який допомагає зберегти вологу. 

5. Не забувайте про SPF

Оскільки нерівномірна текстура шкіри найчастіше спричинена сонячним пошкодженням, обов'язково наносите на шкіру сонцезахисний крем. І робіть це щодня за будь-якої погоди. Для тих, хто забуває або лінується використовувати крем, фахівці вигадали декоративну косметику з SPF. Тож уважно читайте етикетки та купуйте кошти з урахуванням цього маленького, але дуже важливого чинника. 

Статті на тему