UA
RU

Як вибрати крем для шкіри навколо очей?

Редагувати переклад
Ми дізналися, як впоратися з ознаками втоми та старіння, а також як підібрати ідеальний засіб для догляду за шкірою навколо очей.
Як вибрати крем для шкіри навколо очей?

laurenconrad.com

Кожа навколо очей - ніжна субстанція. Тонше шкіри на зап'ясті руки, де просвічують сині вени. Якщо порівняти її за щільністю з папером, це буде не звична нам А4, а напівпрозора серветка.

Тонка шкіра та пухка жирова клітковина, що оточує око, задумані не просто так. Вони оберігають очне яблуко від будь-яких патологічних змін, – пояснює лікар-косметолог Тійна Орасмяе-Медер. – Круговий м'яз навколо ока працює постійно: ми моргаємо, жмуримося, відкриваємо та закриваємо очі. До подібних мікрорухів може пристосуватися лише м'яка та тонка шкіра. Додайте до анатомічних особливостей ще й поверхневе розташування венозних та лімфатичних судин і в результаті отримайте вибагливу шкіру, яка старіє одна з перших.

Взагалі, всі вікові зміни у шкірі починаються із судин. У сітці дрібних капілярів порушується рух лімфи та крові, вони втрачають еластичність, розширюються або, навпаки, стають надто жорсткими та тугими. Залежно від випадку виникає або застій рідини або її дефіцит. Останні новинки з догляду за шкірою навколо очей спрямовані саме на відновлення мікроциркуляції у цій примхливій зоні. Крім усунення зморшок, вони обіцяють освіжити, підтягнути, наситити та освітлити.

Читайте також: 5 СПОСІБ ШВИДКО ПОБУТИСЯ ВІД ТЕМНИХ КОЛОВ ПІД ОЧИМИ

Гра за правилами

Щоб засіб для очей працював на благо і на повну потужність, наносите його правильно. По-перше, варто знати міру. Найчастіше ми розподіляємо дуже багато продукту і вранці прокидаємося з набряками. Оптимальний об'єм – з горошину. І цього має вистачити на обидва ока. По-друге, текстура наноситься не на повіки, а по орбітальній кістці. Якщо «підійти» ближче до ока, при морганні засіб може переміститися і потрапити на слизову оболонку, що спровокує набряк і роздратування.

І останній, важливий момент – спосіб нанесення. Рухи мають бути делікатними і збігатися з лімфострумом. Таким чином, ми додатково стимулюємо виведення зайвої рідини, застій якої миттєво перетворюється на мішки. На нижньому столітті крем розподіляємо від зовнішнього кута до внутрішнього, а над бровою – у протилежному напрямку.

Використовуємо наш найслабший палець – безіменний, його найменший тиск. Не хочете задіяти пальці? Є чудові засоби із вбудованим масажером. Їм зручно набирати необхідну кількість засобу та робити кілька видів масажу залежно від потреб. Наприклад, щоб прибрати темні кола та припухлості, здійснюємо швидкі кругові рухи, рухаючись від внутрішнього куточка ока до зовнішнього. Техніка "вгору-вниз" допомагає візуально зменшити "гусячі лапки" і стерти сліди втоми.

Читайте також: ПАТЧІ ДЛЯ ОЧЕЙ: КОМУ ВОНИ ПОТРІБНІ І ЯК ПРАВИЛЬНО ЇХ ВИКОРИСТОВУВАТИ

Відпочиваємо добре

Зазвичай перші зморшки починають з'являтися з 25 років, а разом із ними – і синьова під очима. Але не поспішаємо хапатися за антивіковий крем! В наявності всі ознаки втомленої та зневодненої шкіри. З тимчасовими труднощами брак енергії справляється легкий освіжаючий гель. Він повинен містити натуральну гіалуронову кислоту – один з найефективніших «жадібних» інгредієнтів у косметології.

Зберігайте спокій

Чутлива шкіра навколо очей може бути не лише у алергіків. У будь-якому випадку вона вимагає особливого звернення. Національний тренер Medik8, лікар-косметолог Ганна Сталена, радить не використовувати препарати з ароматами, ароматизаторами, SLES, SLS та парабенами, оскільки ці інгредієнти можуть посилити чутливість шкіри.

Демакіяж вибираємо із кислотністю, близькою до рН сльози – 7,7. Особливо обережним треба бути з ретинол та вітаміном С у складі засобів для очей. Ці інгредієнти хоч і дієві, але досить агресивні, і вводити догляд їх треба поступово. Щоб не обтяжувати себе читанням етикеток та складних складів, краще відразу звертатися до косметики з офтальмологічним бекграундом.

Статті на тему