UA
RU

Як випрямити волосся без праски: 7 секретів стилістів

Редагувати переклад

Випрямити волосся, не пошкоджуючи його, стало реальним.

Як випрямити волосся без праски: 7 секретів стилістів-Фото 1

Випрямлення хвилястого або кучерявого волосся – це завжди застосування тонни засобів, фенів та прасок. Останні так чи інакше порушують роботу фолікула волосся і ведуть до його пошкодження. Але жінки, які жили в минулих століттях, якось їх вирівнювали! А тоді ще ніхто й уявити не міг, що таке керамічний, турмаліновий чи іонізований стайлер.

Читайте також: 8 неочевидних продуктів, які прискорюють ріст волосся

Якщо ви шукаєте способи вирівняти волосся з мінімальною шкодою, тоді нижче – сім професійних порад від стилістів, які можна повторити в домашніх умовах. Вони допоможуть випрямити хвилясте і тонке від природи волосся.

1. Почніть з вибору правильного шампуню та кондиціонера

«Вибирайте те, що призначене для прямого волосся», каже зірковий стиліст Лора Полько. «Після миття нанесіть незмивний зволожуючий кондиціонер і крем, що розгладжує - це підготує волосся для використання розгладжуючого серуму або масла. Їм і завершіть слайлінг».

2. Використовуйте спеціальний адсорбуючий рушник

Випрямляючі техніки без використання тепла краще працюють на тонкому і злегка хвилястому волоссі середньої довжини. Процес сушіння волосся набагато прискориться, якщо використовувати рушник з мікрофібри, які швидко прибирає вологу з волосся, не пошкоджуючи та не розпушуючи їх.

Як випрямити волосся без праски: 7 секретів стилістів-Фото 2

3. Укладайте волосся до тих пір, поки вони повністю не стануть сухими 

Довге волосся середньої довжини можна легко зробити прямими, якщо укладати його щіткою і одночасно пригладжувати долонею. Закінчити укладання можна олією або спеціальною помадою для волосся, яке наноситься на кінчики. Ця фішка має зробити пасма гладкими.

Читайте також: Найактуальніші зачіски цієї зими

4. Застосовуйте техніку «струму»

"Коли я ріс в Аргентині, я бачив, як мої сестри сушать волосся холодним повітрям, а потім застосовують спеціальну техніку струму", каже зірковий стиліст Нью-Йорка Рікардо Рохас. «Сам процес починається з того, що після сушіння волосся потрібно по черзі захоплювати пасма і обертати його навколо голови, після чого закріпити. Мої сестри робили це на ніч, і на ранок прокидалися з прямим і шовковистим волоссям».

 

Як випрямити волосся без праски: 7 секретів стилістів-Фото 3

5. Запасіться великими бігуді

«Якщо у вас довге волосся, знадобиться близько 5-6 штук. Відокремте висушене рушником волосся, розчешіть його, оберніть навколо бігуді, і закріпіть. Бігуді з пластику зроблять волосся більш гладким».

6. Вибирайте правильні продукти

Шукайте ті засоби, які призначені для кучерявого волосся і спрямовані на їх випрямлення та розгладжування.

7. Використовуйте холодний обдув фену

«Я рекомендую сушити волосся холодним повітрям без застосування додаткових продуктів – лише використовувати круглу щітку та свої руки», каже Рохас. «Щойно вони будуть повністю сухими, використовуйте натуральні олії – як, наприклад, кокосове. Воно розгладжує кутикулу волосся та прибирає завитки».

Фото: ImaxTree

Статті на тему