UA
RU

Який вид алкоголю найменш шкідливий для шкіри?

Редагувати переклад
Відповідальне вживання алкоголю – це те, на чому ми наполягаємо.

Який вид алкоголю найменш шкідливий для шкіри?

Сезон легкого апероля на терасі та вина під час пікніка зовсім скоро закінчиться, але це зовсім не означає, що вам вдасться повністю виключити алкоголь зі свого життя (згадайте новорічні свята!). І ви чудово знаєте, що він дуже шкідливий для шкіри. Зірковий дерматолог Анджела Калья каже:

Алкоголь позбавляє шкіру потрібної вологи та життєво важливих поживних речовин, тому надмірне його вживання може сприяти передчасному старінню у довгостроковій перспективі, а також набряклості, збільшенню пор, тьмяності та висипанням – у короткостроковій.

Читайте також: СПОРТ І АЛКОГОЛЬ: ЯК П'ЯТНИЧНИЙ КОКТЕЙЛЬ ВПЛИВАЄ НА РЕЗУЛЬТАТИ ТРЕНУВАНЬ

Але оскільки найближчим часом розірвати стосунки з випивкою нам ніяк не вдасться, треба навчитися пити, по-перше, помірно, по-друге, правильний алкоголь. Якщо з першим ми вам ніяк не допоможемо, то з другим цілком. Отже, який тип алкоголю завдаватиме менше шкоди нашій шкірі? Калья запевняє, що й сама живе за таким правилом, і своїм клієнтам радить: що чистіший алкоголь, то краще. Горілка та текіла у чистому вигляді менш руйнівні для шкіри, ніж коктейлі.

Якщо ви п'єте багато, горілка – гарний вибір. Коли в ній немає добавок, на кшталт солі та цукру, вона легко потрапляє і легко виходить із вашого організму. Більшість соків і міксів додають тонни цукру, тому найкращий спосіб випити — це чистий алкоголь (без домішок, барвників, ароматів та добавок). 

Дерматолог називає текілу «найкращим вибором, якщо ви хочете, щоб ваша шкіра світилася, коли пригощала себе напоями». Цей вид алкоголю справді може похвалитися деякими перевагами для здоров'я, наприклад, він може знизити рівень цукру в крові та покращити травлення. Що стосується шкіри, то можете не переживати про спалахи запальних процесів, які могли б бути, випий ви не текілу, а вино чи пиво.

Джерело фото: unsplash.com

Статті на тему