UA
  RU

  Який вид короткої стрижки вибрати, виходячи з типу волосся

  Редагувати переклад
  Не варто боятися коротких зачісок, вони теж можуть бути жіночними, доведено з прикладу знаменитостей!

  Короткі зачіски – ідеальне рішення для зайнятих сучасних дівчат, вони не потребують тривалого укладання та невибагливі у догляді. Розповідаємо, яку зачіску вибрати, виходячи із вашого типу волосся. Якщо хочеться експериментів, то почніть із зачіски!


  Читайте також: Трендовий колір волосся 2019 року: головні відтінки

   


  Лана Кондор фото

  Густе волосся

  Власницям густого волосся дуже пощастило, практично будь-який вид короткої стрижки їм підійде - чи то класичне боб-каре, чи асиметричне. Якщо у вас такий тип волосся, зверніть увагу на подовжений боб. Стрижку бажано робити шарами для надання ще більшого обсягу.

  Белла Хадід фото


  Тонке волосся

  Карлі Клос, Тейлор Свіфт і Белла Хадід демонструють, що володарки тонкого волосся теж можуть виглядати ефектно. Придатна зачіска для такого волосся - укорочений боб. Головне, щоб стрижка була ідеально рівною.

  Читайте також: 8 неправильних дій, які псують волосся

  Розамунд Пайк фото  Пряме волосся

  Власниці прямого волосся часто скаржаться, що природа обділила їх кучерями, але не забувайте: таким чином ви заощаджуєте на прасках для вирівнювання та кератиновому випрямленні. Асиметричний боб з рівним проділом вигідно виглядатиме з вашим типом волосся, а також підкреслить вилиці та шию.

  Читайте також: Дженніфер Еністон, Ріанна та інші зірки розповіли, як доглядають волосся


  Одрі Тоту фото

  Кучеряве волосся

  На ультракоротку стрижку піксі зважиться не кожна, але якщо хочеться експериментів і на додаток у вас густе хвилясте волосся, то придивіться до такої зачіски. Одна з найвідоміших володарок Піксі - Одрі Тоту.

  Джерело фото: gettyimages.com, imdb.com


  Статті на тему