UA
  RU

  Кара Делевінь презентувала лінію для догляду за шкірою для мільйонерів Capture Youth, Dior

  Редагувати переклад

  Міленіалам присвячується.


  Кара Делевінь

  25-річна модель Кара Делевінь знялася в рекламній кампанії нової гами з догляду за шкірою Capture Youth, Dior. Розроблена для жінок віком 30 років, ця лінія містить крем та 5 серумів для особи, які допомагають запобігти ознакам старіння до того, як вони з'являться.


  Читайте також: Кара Делевінь стала обличчям Dior

  Кожна сироватка спрямована на різні проблеми старіння шкіри (підтягує, пом'якшує, розгладжує, матує та надає сяйва). Основою для створення лінії послужив метод PAOT Technologies, який Dior розробили спільно з Європейським інститутом антиоксидантів (так-так, такий є). Він допомагає виміряти антиоксидативну та оксидативну активність у тканинах шкіри. Головною складовою формули став екстракт ірису, який збільшує активність захисної системи шкіри.

  Кара Делевінь презентувала лінію для догляду за шкірою для мілініалів Capture Youth, Dior-Фото 2


  Як і багато нових продуктів для догляду за шкірою Dior, всі п'ять сироваток Capture Youth на 85% натуральні. Їх можна комбінувати та змішувати між собою, щоб індивідуально задовольнити потреби шкіри (наприклад, одночасно боротися з мімічними зморшками та розширеними порами).

  Чим раніше почнете, тим більше шансів зберегти молодість шкіри на довгі роки

  -каже Едуард Мове-Жарві, науковий директор зі зв'язків Parfums Christian Dior і цим пояснюючи нам вибір 25-річної Кари обличчям антивікової лінії для жінок 30+. У рекламній кампанії модель транслює важливість поняття «тут і зараз». Тому що ніколи не буває «надто рано» для того, щоб боротися з вільними радикалами, які прискорюють старіння шкіри. Це треба розпочинати робити вже зараз.
  Статті на тему