UA
RU

Kering Beauté завершили придбання парфюмерного Дому Creed

Редагувати переклад

Kering Beauté завершили придбання парфюмерного Дому Creed. Цей бренд став стратегічним у бьюті-портфелі французької групи Kering. 

Kering Beauté завершили придбання парфумерного Будинку Creed-Фото 1

У червні французька група Kering підписала угоду про придбання 100% парфюмерного Дому Creed. Сьогодні Kering Beauté оголосили про завершення придбання нової марки. Creed буде консолідовано в облікових записах Kering з 1 листопада 2023 року.

Kering Beauté завершили придбання парфумерного Будинку Creed-Фото 2

У Creed — красиве портфоліо парфумів і не менш красива історія. Дім було засновано Джеймсом Генрі Крідом у 1760 році. Його справи вели сім поколінь Крідів. Щоб розібратися із сімейними архівами родина навіть наймала професійного архіваріуса. Виявилося, що спочатку Creed займалися кравецькою справою. А вже згодом перейшли від пошиття розкішного одягу до створення розкішних ароматів. 

Kering Beauté завершили придбання парфумерного Будинку Creed-Фото 3

До підписання угоди Дім Creed був найбільшим глобальним незалежним гравцем на ринку високоякісних ароматів класу люкс. Для Kering це — стратегічне придбання. Група планує зміцнювати свої позиції у сегменті люксової косметики і парфюмерії. Раніше Kering заявляли, що зберігатимуть історичну спадщину Creed та розширятимуть потенціал Дому. В найближчих планах — прискорення розвитку марки у Китаї. А також розширення лінійки жіночих ароматів, косметики для тіла та парфумерії для будинку.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Creed

Читайте також: ГРУПА KERING КУПУЄ 30% VALENTINO

Статті на тему