UA
RU

Група Kering купує парфумерний бренд Creed

Редагувати переклад

Kering Beauté купує парфумерний бренд Creed, відомий розкішними ароматами класу люкс. Цю категорію в групі Kering вважають стратегічною.

Kering купує Creed

Kering Beauté підписали угоду про придбання 100% парфумерної марки Creed. Очікується, що транзакція буде закрита протягом другої половини 2023 року. Дім Creed заснований у 1760 році Джеймсом Генрі Крідом. У колекції Дому — десятки розкішних парфумів, включаючи світовий бестселлер Aventus. Наразі Creed був найбільшим глобальним незалежним гравцем на ринку високоякісних ароматів класу люкс.

Kering купує Creed

В планах Kering — зберегти наслідки історичного Дому та розширити його потенціал, зокрема прискорити розвиток марки в Китаї та збільшити лінійку жіночих ароматів, косметики для тіла та парфумерії для будинку. Голова правління та головний виконавчий директор Kering Франсуа-Анрі Піно прокоментував новину:

«Придбання Creed є першою стратегічною ініціативою Kering Beauté. І демонструє наше прагнення розвитку міцних позицій у сегменті розкішної косметики. Я в захваті від того, що сьогодні наші історії та цінності об'єднуються навколо духу сімейного підприємництва та досконалості, щоби прискорити наше подорож до краси. І я радію, що бренд приєднується до розкішних будинків Kering».

Kering купує Creed

Creed славитися класичними парфумами унісекс, які поза модою. Аромати марки створені за технологіями минулих поколінь з використанням традиційних технік та із якісних есенцій та натуральних інгредієнтів. Парфумерія виробляється у власній лабораторії у Фонтенбло на околиці Парижа. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Kering

Читайте також: KILIAN PARIS РОЗШИРЮЮТЬ MAKEUP-ЛІНІЙКУ І ПРИЗНАЧАЮТЬ ПЕРШОГО КРЕАТИВНОГО ДИРЕКТОРА З МАКІЯЖУ

 

 

 

Статті на тему