UA
RU

Кім Кардашьян представила новий аромат у колаборації з Кріс Дженнер

Редагувати переклад
Перше співробітництво Кім із її мамою!
Кім Кардашьян представила новий аромат у колаборації з Кріс Дженнер-Фото 1

@kkwfragnance

Учора, 6 квітня KKW Beauty Fragrance оголосили про запуск нового аромату. Парфуми стали плодом співпраці Кім Кардаш'ян з її мамою, 64-річною світською левицею Кріс Дженнер. 

Випуск нового аромату знаменитості приурочили до Дня матері, що відзначається у всьому світі 10 травня. Парфуми отримали назву KKW x KRIS. 

У нас із Кім схожі смаки, які роблять спільну роботу просто мрією. Ми обидві хотіли класичний, нестаріючий аромат, красивий і надихаючий для всіх, хто носить його, і я думаю, що цей аромат чудово втілив усі ці риси, 

- Розповіла Кріс Дженнер у своїй заяві. 

Кім Кардашьян представила новий аромат у колаборації з Кріс Дженнер-Фото 2

Фото: kkwfragrance.com

Читайте також: Кім Кардаш'ян про карантин із чотирма дітьми: «Це справді важко»

Незважаючи на те, що сімейство Кардашян-Дженнер описує цей аромат як «класичний», верхньою нотою в ньому став італійський алкогольний коктейль Апероль Шприц. У серці парфуми - жасмин, тубероза та конвалії. Серед базових нот – золотистий бурштин. 

Враховуючи нинішні лихоліття, компанія KKW Beauty заявила, що пожертвує 20% прибутку від усіх продажів до 5 травня благодійному фонду. «Blessings in a Backpack», організації, яка у вихідні надає їжу учням початкової школи США. 

Старт продажу нового аромату Кім Кардаш'ян та Кріс Дженнер розпочнеться вже наступного тижня, 15 квітня, на офіційному сайті KKW Beauty Fragrance

Статті на тему