UA
  RU

  Щітки для тонального крему: що потрібно знати

  Редагувати переклад

  Якщо ви вважаєте себе beauty-маніяком, то просто не можна проігнорувати цю статтю!

  Для нанесення тонального крему ми найчастіше використовуємо лише один інструмент, а їх насправді існує набагато більше. І ця цифра з кожним днем ​​лише зростає. Що вибрати для ідеального результату?

  пензлик

  плоска кисть

  Для яких тональних засобів: кремових та рідких

  Візажисти цінують плоску кисть за її «уміння» нашаровувати продукт. До того ж, вона відмінно «працює» з будь-якими видами маскуючих засобів. Тональні креми за допомогою цієї кисті потрібно наносити рухами, що поплескують, а сам інструмент вибирати не з натуральним, а з синтетичним ворсом. 

  пензлик

  Полірувальна кисть

  Для яких тональних засобів: рідких

  Щільність ворсу та кругла форма пензля точно сподобаються тим, хто любить насичене нанесення тонального крему. Полірувальний пензель підходить тільки для продуктів з рідкою консистенцією, так як тільки такий вид тональної основи вона здатна нанести на шкіру плавно і рівномірно. Для максимально природного результату наносьте крем круговими рухами.

  Читайте також: ЧУДО-ЯЙЦЕ: 5 ПОМИЛОК, ЯКІ МИ ЗДІЙСНЯЄМО ПРИ ВИКОРИСТАННІ Б'ЮТІ-БЛЕНДЕРА

  пензлик

  Пензлик із плоским зрізом

  Для яких тональних засобів: рідких, кремових та пудрових

  Пензлі з плоским зрізом дуже схожі на полірувальні. Завдяки щільності ворсу цей інструмент у парі з тональним кремом може створити ефект повного покриття. До речі, така форма ворсу дозволяє розтушовувати бронзер, хайлайтер і рум'яна для максимально природного результату.

  пензлик

  Кисть-дуофібра

  Для яких тональних засобів: рідких

  Характерними рисами цієї кисті є різна довжина ворсу: біля основи він коротший, а ближче до верху — довгий. Так як щільність ворсу, на відміну від полірувальної кисті і кисті з плоским зрізом, не така, ефект після нанесення тональної основи цим інструментом буде подібний до аерографічного.

  пензлик

  Пензлик для пудри

  Для яких тональних засобів: пудрових

  Стандартно, кисть для пудри має форму конуса та довгий ворс. Її не можна використовувати для рідких і кремоподібних маскуючих засобів, зате вона відмінно підходить для порошкових. Візажист рекомендують наносити нею засіб круговими рухами, щоб уникнути ефекту маски на обличчі.

  Читайте також: РЕДАКЦІЯ ТЕСТУЄ: КРАЩІ Б'ЮТІ-НОВИНКИ ЦЬОГО ЛІТА

  спонж

  спонж

  Для яких тональних засобів: всіх

  Завдяки спонжу ви можете варіювати густину покриття від майже невидимого до насиченого. Вони також дуже хороші для розтушування тональних засобів будь-якого типу. До речі, спонж можна використовувати як у сухому, так і у вологому вигляді.

  бьюті-блендер

  Силіконовий бьюті-блендер

  Для яких тональних засобів: кремових та рідких

  Минулого року цей б'юті-блендер став справжньою сенсацією. Завдяки використанню при його виготовленні силікону, він не вбирає тональний засіб. Потрібно попередити, вам варто бути дуже уважними з кількістю продукту, тому що навіть одна зайва крапля буде відверто помітна на шкірі.

  пензлик

  Овальна кисть

  Для яких тональних засобів: всіх

  Бьюті-блогери вже встигли оцінити принади цього інструменту для нанесення тонального засобу. Овальна форма та м'який ворс не лише допомагають правильно розподілити продукт, але й ідеальні для контурингу обличчя. 

  Джерела фото: nordstrom.com, sigmabeauty.com, sephora.com, ulta.com

  Статті по темі:

  КОМАНДА МРІЇ: ІННОВАЦІЙНІ BEAUTY-ПРОДУКТИ, ЩО ВАРТО СПРОБУВАТИ КОЖНІЙ

  BEAUTY-ГРІХИ, ЯКІ МИ ВСЕ ЗДІЙСНЯЄМО

  ЦЕ УСПІХ: ПРОДАВНІ BEAUTY-ЛІНІЙКИ

  Статті на тему