UA
RU

Колекційні збори: Найяскравіші запуски ароматів у 2020 році

Редагувати переклад

Парфуми, що увійшли до історії, а також стильні новинки у добірці постійного колумніста marieclaire.ua Ольги Олешової. Більше про парфумерію в захоплюючому YouTube блозі від Ольги. 

Колекційні збори: Найяскравіші запуски ароматів у 2020 році - Фото 1

Щороку приносить із собою безліч подій, як добрих, так і не дуже. Не писатиму про підсумки минулого 2020-го, у кожного він був особливим, у будь-якому випадку, ми всі його запам'ятаємо. А попереду новий рік, він уже відійшов свій перший тиждень. Канікули добігають кінця, запах апельсинів та пінного шампанського майже вивітрився з будинків, флер свята розсіюється. Можна будувати плани на майбутнє, і саме час згадати яскраві ароматні новинки минулого року. Тут все індивідуально, я поділюсь з вами моїми фаворитами.

Колекційні збори: Найяскравіші запуски ароматів у 2020 році - Фото 2

Bubble Bath Maison Martin Margiela

Повз аромат з такою назвою пройти неможливо. Домашній затишок, тепло, хюге… У цьому запуску зібрано все плюс відсилання в дитинство. Пінна ванна з іграшковим каченям, бульбашки шиплять і лопаються, дитяче захоплення, радість, чистота. Аромат дуже комфортний, як м'яка піжама. Трохи пудри, трохи тальку та чарівних бульбашок.

Колекційні збори: Найяскравіші запуски ароматів у 2020 році - Фото 3

Bohemian Lime Goldfield & Banks Australia

Австралійський парфумерний будинок з французьким корінням, засновник якого Димитрій Вебер, свого часу, був підкорений красою місцевої природи та її ароматами. Так виник Goldfield & Banks Australia. Мені пощастило, живучи в Австралії, я можу сміливо сказати, що кожен аромат просто пахне тим чи іншим сонячним регіоном, океаном, незвичайними рослинами, властивими різним областям. Новинка 2020 року присвячена лайму, але не звичайному, а пальчиковому або, як їх ще називають, ікорному. Довгі зелені лайми, з маленькими личинками всередині. Аромат підкорює вибуховий свіжістю, солоним бризом, бергамотом, терпкістю ветівера, коріандром. Все це відправляє вас у незабутню подорож уздовж океану.

Колекційні збори: Найяскравіші запуски ароматів у 2020 році - Фото 4

Читай також: Тейлор Свіфт вп'яте отримує титул автора самого продаваного альбому 

Фантомас Назоматто

Якщо два попередні аромати були про позитив, то новинка від Nasomatto, явно йде на противагу з позитивним настроєм. Як завжди, Алессандро Гуалтієрі запустив інтригу, ще до того, як аромат вийшов у продаж. Реклама, в якій міхурять і випромінюють гази різні речовини в хімічних колбах, з диму з'являється сам Алессандро, і через секунду його голова вибухає, бах! Фантомаси. Не варто навіть гадати, що буде новинка від провокатора парфумера. Чесно, аромат на любителя. У срібному переливчастому холодному флаконі, знаходиться чийсь жах, або навпаки, парфумерне кохання. Для мене, Фантомасе, запах тривожний, відштовхуючий, але такий, про який не забудеш. Пластикові фрукти, упереміш зі злегка, що підгниває динею, багато землі та хімії. Відсилання до поточної ситуації у світі. Аромат попередження, мабуть, пророцтво про майбутнє.

Колекційні збори: Найяскравіші запуски ароматів у 2020 році - Фото 5

The Favourite Penhaligon's

Прекрасна новинка від старовинного англійського парфумерного будинку. Аромат, посвята герцогині Саре Мальборо, подрузі та придворній жінці королеви Анни, що стала великою силою, що стояла позаду трона. Аромат струмує оксамитом, обволікає м'якістю тканини. Яскравий фруктовий старт, а потім - просто оберемок квітів, серед яких ніжна фрезія, припудрена мімоза, важкий жасмин і фіалки, солодкі зацукровані десертні. Під завісу буяння квіткового хору, змінює мускус, тілесний, чистий, трохи прохолодний, здається, що саме так пахнув рожевий бант Сари Мальборо.

Колекційні збори: Найяскравіші запуски ароматів у 2020 році - Фото 6

Lil Fleur Byredo

Новинка від шведського дому Byredo. Аромат, присвячений дорослішання, першим бунтам плоті, юному веселощів та легкості. Тонка замша, пряний шафран, алкогольна троянда, насолода іскристого танжерину. Мені він нагадує коктейль Апероль-Шприц, багато апельсинів, гіркоту лікеру та терпкий сухий смак шампанського, крутить голову, розслаблює. Особливо сподобалися лімітовані запуски цього аромату з яскравими ковпачками, ніжні рожеві, кремові, оранжеві кольори, яскраві коробки, які так не властиві стриманому мінімалістичному дизайну бренду.

Статті на тему