UA
RU

Королева ночі: Аромати з нотою чаклунської туберози

Редагувати переклад
Автор парфумерного блогу на YouTube та колумніст Marie Claire Ольга Олешова розповідає про аромати з чуттєвістю хтивої туберози.

Королева ночі: Аромати з нотою чаклунської туберози.

Якби ви були юною дівчиною і жили в середні віки, вас навіть близько не підпустили б до саду, де цвіте тубероза. Вважалося, що аромат цієї квітки настільки привабливий, що здатний пробудити порочні і навіть гріховні думки. А сьогодні, нота туберози, одна з найпопулярніших у парфумерії. Непоказна і навіть скромна на вигляд тубероза, розквітає чаклунською красою темної ночі. За білі квіти, що розпускаються ближче до ночі і виділяють дурманний, запаморочливо красивий аромат, туберозу називають "королевої ночі". Для мене аромат туберози це п'янкий дурман, багатогранний, складний. Солодка, масляниста, трохи з гіркотою скоринка апельсина, тубероза здатна закохати в собі з першого подиху. У цій статті я поділюся з вами, улюбленими ароматами, в яких панує “Королева ночі”.

Королева ночі: Аромати з нотою чаклунської туберози.

 

 Fracas Robert Piguet

Аромат Fracas, безумовно, шедевр парфумерного мистецтва. Аромат, що вийшов у 1948 році під авторством Жермен Сельє, став символом французького шику. Пакуючи валізу в Париж, я кину в нього саме Fracas, там його батьківщина, там багато років витає його шлейф, знаменуючи собою різні події в житті парижан. Що можна написати про легенду? Не вистачить і тисяч слів, варто просто піти та познайомитися з Fracas. Вже одна назва інтригує Fracas у перекладі з французької це Аварія, або ще одна інтерпретація перекладу, Скандал. Потужна хижа тубероза, пом'якшується кремовою гарденією, відкриваючи нам біло-квіткове п'янке серце аромату. Формула аромату дуже складна, можна сказати чаклунська, персики з курною оксамитовою шкірою, веселі квіти апельсина, поряд із суворим гіацинтом. Fracas це тисяча осіб, мільйон емоцій, які ми переживаємо, одягнувшись в аромат-легенду.

Королева ночі: Аромати з нотою чаклунської туберози.

 Carnal Flower Frederic Malle

2005 рік, рік випуску Carnal Flower, автор Домінік Ропьон. І ось я йду літньою вулицею, мене наздоганяє дівчина і соромлячись питає, що за дивний аромат на мені? Це був Carnal Flower: трохи холодного евкаліпта на старті, молочко кокоса, як спогад про літній пляжний відпочинок та букет білих квітів жасмину, туберози та апельсинового кольору. Тубероза тут солює, і дивна річ, вона не білого кольору, вона зелена, волога, але не втратила свої хижі звички. У Carnal Flower, ставки зроблені швидше за стебла туберози, на їх хрумкий свіжий аромат.

Читай також: Ніжність весни у колекції фарфору Maria Didkovskaya Х Ganka for Citronelle

Королева ночі: Аромати з нотою чаклунської туберози.

  Eau Triple Tubéreuse du Mexique Buly 1803

Ця тубероза буде, мабуть, найневиннішою з мого списку. Ніжна, ванільна, трохи припудрена. З цього аромату можна сміливо починати своє знайомство із прекрасною туберозою. Його не назвеш хижим або чаклунським, хтивим, п'яним, всі ці визначення ароматів з туберозою, йдуть до інших, більш дорослих парфумів. Tubéreuse du Mexique міг би стати ідеальним першим ароматом, коли тобі 14-15 років, у ньому є ніжність і краса, в ньому є дитячість, приємна, наївна, що пахне рожевою жуйкою баблгам.

Королева ночі: Аромати з нотою чаклунської туберози.

  Hysteria Mondo Mondo

Ось де справжнісінька спека. Hysteria занурює нас у плавлячий під палючим сонцем день. Кокос, тубероза, жасмин поєднання літнього відпочинку, масло для золотої засмаги, солоні бризки, сміх та сльози щастя. І будь ласка, без істерик, цей аромат напрочуд схожий на Carnal Flower Frederic Malle, можливо в ньому більше білих квітів туберози, але згадати про таку щедру подібність просто неможливо.

Статті на тему