Edit page title Краса по-науковому: Новаторська компанія Midsummer Skin та нейрокосметичний догляд за шкірою
Edit meta description Краса по-науковому: Новаторська компанія Midsummer Skin та нейрокосметичний догляд за шкірою - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Краса по-науковому: Новаторська компанія Midsummer Skin та нейрокосметичний догляд за шкірою

Редагувати переклад
Midsummer Skin- новаторська компанія з нейрокосметичного догляду за шкірою, яка займається створенням та розробкою косметичних засобів, повністю отриманих від природи та підкріплених наукою. 

Ідучи корінням у біологію, Midsummer фокусується на зародженні шкіри. Ми повертаємося назад до витоків тіла; ембріональний стан, коли нервова система, покривна система та сполучні тканини піднімаються з ектодерми і, таким чином, тісно пов'язані у процесах росту та загоєння.

Нетоксичні формули складаються з біоактивних фітонутрієнтів, рослинних стовбурових клітин та ретельно підібраних активних інгредієнтів, які забезпечують природну та збалансовану підтримку старіння шкіри.

Науково створена та дерматологічно схвалена новаторська лінія виділяється технологіями нейростаріння.

Нейробіологія, що стоїть за цим, вже давно вивчається в інших областях, включаючи старіння мозку та здоров'я.

Краса по-науковому: Новаторська компанія Midsummer Skin та нейрокосметичний догляд за шкірою.

Midsummer Skin ефективно оновлюється за допомогою передових, досліджених технологій, які стимулюють сенсорні рецептори шкіри, фокусуючись на підвищенні енергії всередині клітин шкіри, поліпшенні їхньої здатності передавати інформацію в мозок та запускати регенерацію клітин.

Цей процес активує біологічний процес, який регенерує шкіру на клітинному рівні, захищаючи себе від шкоди навколишнього середовища, водночас сприяючи здоровому оновленню клітин.

Постійне використання ефективної лінії для догляду за шкірою влітку допомагає покращити здоровий вигляд вашої шкіри, сприяючи природному та збалансованому процесу старіння.

Читай також:Про що жінка мовчить: Анна Багинська, письменниця

Головні функції косметики Midsummer Skin:

 • Відновлення після травм, що залишили шрами.
 • Старіти красиво, повільно та витончено.
 • Мати здоровішу шкіру, більш стійку до шкідливого впливу навколишнього середовища.
 • Нарешті, полюбити свою шкіру.

Краса по-науковому: Новаторська компанія Midsummer Skin та нейрокосметичний догляд за шкірою.

Елементи, які містять продукти Midsummer Skin:

 • Біоактивні фіто-живильні речовини
 • Ботанічні стовбурові клітини
 • Фармацевтичні активні речовини
 • Активні вітамінні комплекси
 • Гліколева та інші життєво важливі кислоти
 • гіалуронова кислота
 • Сквалан
 • Морські фітонутрієнти

Краса по-науковому: Новаторська компанія Midsummer Skin та нейрокосметичний догляд за шкірою.

Еріка Дічі, бразилійка, засновниця однієї з найвинахідливіших ліній по догляду за шкірою на ринку, створила Midsummer Skin не для того, щоб заробити на ринку краси і здоров'я, що постійно зростає. Навпаки, ентузіазм і прагнення створення інноваційної нейрокосметичної колекції засобів для догляду за шкірою Еріки носять особистий характер і почалися багато років тому, коли Еріці було всього 14 років.

Коли Еріка тільки пішла до старшої школи, вона була в гостях у подруги в її рідному місті Сан-Паулу, коли на неї напав собака, завдавши серйозного пошкодження шкірі та тканин її обличчя. Вона перенесла вісім операцій, пересадку шкіри та нескінченну кількість процедур з відомими бразильськими та американськими дерматологами, та все ж її 158 швів залишили фізичні та емоційні шрами, які Еріка не змогла залишити після себе.

Подібно до багатьох блискучих ідей, народжених з попелу серцевого болю, Еріка вирішила використати все, що з нею трапилося, на благо себе і світу навколо неї. Вона ще не знала цього, але того вечора літнього сонцестояння її прихильність підштовхнула її на шлях, який зрештою привів до створення того, що зараз називається Midsummer Skin.

«Було непросто мати понівечене обличчя в перший рік старшої школи, коли дівоче марнославство понад усе», — каже Дічі. «Але я вирішив заново винайти себе і заохотити одужати всіх, хто пройшов через аналогічні проблеми, щоб примиритися зі своєю зовнішністю, як це зробив я».

«Пізніше я зрозумів, що можу поширити цю перевагу на більшу кількість людей: врешті-решт, час теж залишає слід на наших обличчях. Я вважаю, що старіння – це подарунок, розкіш, на яку не всі мають право. Ми повинні старіти витончено, почуваючись комфортно зі своїм здоровим зовнішнім виглядом. Наші формули пробуджують та оновлюють вашу шкіру природним чином, без шкоди для вашого здоров'я заради краси», – каже Дічі.

Midsummer Skin є величезний нейтральний cosmetic skincare company, спрямований на створення і розробку cosmeceuticals fully sourced by природи і backed by овочів.
 
Переміщені в біологію, Середня фокуси на втіленні скелі. We go back – way back – to the origin of the body; embryonic state, де є nervous system, integumentary system, і connective tissues all rise from the ectoderm, and so, are intimately bonded in the processes of growth and healing.
 
Нетоксичні формули містять bioactive phytonutrients, botanical stem cells, і carefully curated активних ingredients що забезпечує природний і балансований скин aging support.
 
Досвідчено створені і дерматологічно пристосовані, pioneering line excels in neuro- ageing technology.
 
The neuroscience behind it has long been looked at in other fields, включаючи brain aging and health.
 
Midsummer Skin ефективно інновації з різанням, вивченим технологіями, що стимулюють шкірні sensory receptorи focusing on boosting energy inside the skin cells, improving their ability to transmit information to the brain, and triggering cell regeneration.
Це процеси, що пристосовані до біологічних процесів, що regenerates skin at cellular level, protecting itself from environmental damage while encouraging healthy cell turnover.
 
Постійне використання мідсмертних скин ефективних line helps для покращення здоров'я вашого скіна, спричиняючи природні і збалансовані агінгові процеси.
 

Що є magic of Midsummer, skincare line that's helping people:

 
 • Recover from injuries that have left scars. 
 • Age beautifully, slowly, і gracefully.
 • Нехай скин that is healthier and more resistant to environmental damage.
 • Finally love their skin.

Midsummer products contain:

 • Bioactive phyto-nutrients;
 • Botanical stem cells; 
 • Pharmaceutical actives; 
 • Active vitamin complexes; 
 • Glycolic and other vital acids; 
 • Hyaluronic acid; 
 • Squalane; 
 • Marine phytonutrients. 
Ericka Dichy, Brazilian-born brain під одним з найбільш вогнепальних воріт ринків на ринку, не створюють мідний скин для кишеньки в кожній зростаючій beauty and wellness market. Досліджують, зірки і керування за Еріка в іноді, neurocosmetic skincare колекція є особистим, і починається роки тому, коли Еріка була тільки 14 років.
 
Just entering high school, Ericka був visiting afriend in her home city of Sao Paulo , коли psy attacked her, causing severe skin і tissue damage to her face. Він мав вісім surgeries, скринінгові графти, і нескінченні заходи з віднесеними Brazília і American Dermatologists, і стиль, її 158 стилі ліві фізичні і емоційні шпильки, що Ерікка може бути поставлений під ним.
 
Як будь-які brilliant ideas born out of ashes of heartache, Ericka думає, що вибрати все, що had happened to her for the good ofselself and the world around her. Це не здавалося б, але на тому, що в середньому оголошується, ця команда перейняла його на лад, що буде ймовірно ведеться до production of what is now Midsummer Skin.
 

“It wasn't easy to have disfigured face in the first year of high school, just when girls' vanity is at the top.” says Dichy. “Якщо я вирішив перейти до мислення і вказівки на відновлення всіх, хто має стати подібними проблемами для того, щоб вирішити їх appearance, як I did.” 

“Later I зробив те, що я можу вийти з цього benefit до великої кількості людей: після всіх, часу або leaves marks on our faces. I believe that aging is a gift, a luxury that not everyone is entitled to. We must grow old gracefully, being comfortable with our healthy appearance. Ваші формуляри витрачають і заново ваші шкіру природно, безвідповідно до вашого здоров'я для здоров'я »Sys Dichy.

 

Статті на тему