UA
RU

Чому бестселер Elizabeth Arden стали називати «тоджер-кремом» і до чого тут принц Гаррі

Крем-бестселер марки Elizabeth Arden потрапив на сторінки нової книги принца Гаррі. 

Принц Гаррі - головний ньюсмейкер у королівській родині. Його книга «Запасний» побила рекорди: першого дня було продано 400 тисяч копій. І якщо спочатку мемуари принца були на вустах у любителів світської хроніки, то зараз «Запасний» обговорюють у світі beauty. А все через розповідь Гаррі про подорож на Північний полюс. 

Принц Гаррі Elizabeth Arden

Навесні 2011 року він на підтримку благодійної організації Walking with the Wounded взяв участь у арктичній експедиції. Це було напередодні весілля Вільяма та Кетрін. Гаррі пише, що на передвесільній вечері його вуха і ніс були відморожені. Принц Чарльз поспівчував синові. Але Гаррі турбувала інша частина тіла:

«Вуха і ніс вже загоювалися, а «тоджер» — ні. З кожним днем ​​проблема ставала серйознішою».

Друзі порадили йому крем Elizabeth Arden, який допоміг вирішити проблему.

У книзі названо лише марку, але сам препарат можна вгадати. Гаррі пише, що принцеса Діана використовувала цей крем для губ. Єдиний продукт, який загоює шкіру і продається десятиліттями, - це Eight Hour Cream. 

Принц Гаррі Elizabeth Arden

Eight Hour Cream – головний бестселер Elizabeth Arden з 1930 року. Елізабет Арден спочатку придумала його для свого коня: змащувала забиття та тріщини. Восьмигодинним його назвала тому, що одна із знайомих за допомогою крему вилікувала своїй дитині збите коліно всього за вісім годин.

Eight Hour Cream з вазеліном та вітаміном Е – засіб на всі випадки життя: загоює, живить, прибирає подразнення, знімає почервоніння, відновлює пошкоджену та суху шкіру. Його можна використовувати для відновлення обвітреної шкіри обличчя, а також для рук та кутикул, стоп, ліктів, колін та, як виявилося, інших частин тіла. 

Автор: Яна Панюшкіна 

Фото: princeharrymemoir.com, Elizabeth Arden

Читайте також: ПРИНЦ ГАРРІ ПРО СТОСУНКИ ПРИНЦЕСИ КЕЙТ МІДДЛТОН ТА МЕГАН МАРКЛ

 

Статті на тему