Закрити
UA
Краса

Хто такі номофоби і що псує їхню шкіру?

Поділись:

А ви знали, що страх залишитися без телефону називається номофобією, а люди, які йому схильні – номофобами? 

posts-to-db-Фото 1

Термін «номофобія» з’явився в 2008 році завдяки британському дослідженню, в якому брало участь 2,1 тисяча осіб. Більше половини піддослідних зізналися, що відчувають тривожність, коли забувають телефон, не перевіряють меседжери протягом півгодини і залишаються, хоч на коротку мить, без барвистого життя соціальних мереж. Те саме стосується і почуття занепокоєння, коли поряд немає доступної мережі Wi-Fi.

Номофоби ніколи не вимикають свій телефон навмисно і, мабуть, дарма.

Шкіра типового номофоба може зіткнутися з такими проблемами:

  • акне в зоні вилиць і щік
  • зміна овалу особи
  • перші зморшки в області шиї
  • тьмяний колір обличчя
  • темні кола під очима

posts-to-db-Фото 2

До чого тут шкіра?

Є кілька бьюті-проблем, які пов’язані із регулярним використанням вашого смартфона. Почнемо з простих та розглянемо найнесподіваніші.

1. Висипання в області щік та вилиць

Смартфон — ваш постійний супутник, куди б ви не прямували? У громадському транспорті та в ліжку перед сном, на важливих ділових зборах та в барі з друзями.

Поява нових висипань у зоні, що стикається з телефоном під час розмови, — наслідок бактерій, що живуть на екрані смартфона. Якщо ваша шкіра не була до цього проблемною, спробуйте протирати ваш пристрій серветками з антибактеріальним ефектом кілька разів на день. Можливо, у вашої проблеми є дуже просте рішення.

Читайте також: ЯК ГОРМОНИ ВПЛИВАЮТЬ НА НАШУ ШКІРУ В РІЗНОМУ ВІКУ

posts-to-db-Фото 3

2. «Кільця Венери»

Раніше поява поперечних зморшок на шиї може бути спричинена пристрастю до перегляду серіалів перед сном. Це погана новина, але становище тіла, коли ми лежимо в ліжку з опущеним підборіддям і гортаємо соцмережі або дивимось улюблений серіал, шкодить нашій молодості.

Такі вікові нюанси, як овал, що поплив, і поперечні зморшки на шиї, може провокувати шкідлива звичка. Намагайтеся тримати шию рівно, телефон повинен бути на рівні очей. Це допоможе уникнути появи зморшок, знизити навантаження на шию та очі.

3. Колір обличчя

Від наших девайсів виходить синє випромінювання. Зараз тільки проводяться численні дослідження про вплив на шкіру HEV-випромінювання, але багато дерматологів заявляють, що надмірне використання смартфонів все ж таки завдає шкоди.

Щоб покращити колір обличчя, радимо відволіктися від стрічки новин і вибрати прогулянку на свіжому повітрі.

Читайте також: ЩО ТАКЕ СИНЕ СВІТЛО І ЯК ВІН ВЛИЯЄ НА НАШУ ШКІРУ?

4. Темні кола під очима

Синє випромінювання може збити наші біоритми та порушити сон. Зменшуйте яскравість екрана з настанням темного часу доби та не засипайте з телефоном в обійми. Це допоможе вам виглядати свіжим з ранку і, звичайно ж, без темних кіл під очима.